40. Prohlížeč OPERA: Jak si přidat pomůcku AliSuperstar

2
7383

 

Nejrozšířenějším a nejrychlejším prohlížečem je Google Chrome. Stránky se tam otevírají rychle, nespotřebuje tolik operační paměti a je celkově stabilní. Někteří uživatelé ale používají prohlížeč OPERA, a proto Vám zde popíšeme, jak si přidat pomůcku Aliexpress Superstar do prohlížeče OPERA. Pokud zatím neznáte tuto supr pomůcku, tak si urcite prečtete nás članek o cenové historii Aliexpress.

Postup je velice jednoduchý, akorát k používání doplňků z Chrome Store je potřeba do vašeho prohlížeče OPERA přidat ještě jeden doplněk navíc. Tento doplněk vytvoří kompatibilní prostředí. Tím pádem doplněk z Chrome Store budete moci přidat i do Opery. Ukážeme Vám krátký postup včetně obrázků, jak na to.

 

1. V prohlížecí Opera si otevřete tento doplněk  DOWNLOAD CHROME EXTENSION a klikněte  na ADD TO OPERA na právě straně

 

aliexpress opera

 

 

2. V prohlížeči Opera si otevřete tento odkaz pomůcky Aliexpress SuperStar a klikněte Přidat do CHROMU (samozřejmě Vám to přidává do OPERY)

 

Screenshot-2017-11-11-14.54.00

 

3. Klikněte na OK

 

Screenshot-2017-11-11-14.54.14

 

4. Klikněte INSTALL

 

Screenshot-2017-11-11-14.54.36

 

5. Klikněte INSTALL ještě jednou

 

Screenshot-2017-11-11-14.56.15

 

6. Aliexpress SuperStar byl úspěšně přidány do Vašeho prohlížeče OPERA.

Jak Doplněk Aliexpress SuperStar používat najdete v tomto článku o cenové historii

 

aliexpress opera

 

Pokud byste měli nějaké otázky, klidně nám napište zde pod článek a my Vám rádi odpovíme nebo pomůžeme.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den. Doplněk si instaluji pravidelně do všech počítačů, které používám. Je perfektní. Díky. Bohužel teď se jej znovu pokouším nainstalovat do nového PC, ale stránka je nefunkční. Chyba 404. Přitom v ostatních PC, kde jej mám, je funkční. Dělám něco špatně, nebo je chyba u Vás?

  2. Dobry den, podivejte se na stranku http://www.alisuperstar.cz a tam mate aktualni odkazy pro chrome a Mozilla. pokud by Vam jeste neco nefungovalo, tak napiste na jejich kontaktni email, ktery maji na strankach. Vse by melo byt plne funkcni

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno