Tipy na dárky k Valentýnu z Aliexpress

1
2038

Existuje ve Vašem životě někdo výjimečný? Vyjádřete své city pěkným dárkem. Můžete to být přítel, přítelkyně, manžel, manželka nebo jen kamarád. Každého potěší, když si na něj vzpomenete právě na svátek zamilovaných. Tento svátek se slaví každý rok 14.2. na svatého Valentýna. Tady máte několik tipů na dárky, které můžete darovat nejen k Valentýnu. Další tipy najdete také zde:

Valentýn na Aliexpress

Novinka: A nemusíte se bát, zboží Vám stihne dorazit včas. Podívejte na článek o Garantované doručení do 15 dnů od Aliexpress – On-time Guarantee 15-days

Dárek pro přítelkyni/manželku

Koupit dárek pro přítelkyni nebo manželku by mělo být to nejjednodušší. A proč? Protože ženě většinou nezáleží na tom, jak moc byl dárek drahý, ale jestli byl darovaný od srdce. Zkuste se zaposlouchat, co by si Vaše přítelkyně přála. Může to být právě společný hrníček, kdy si spolu sednete a vypijete čaj. Věřte, že takové chvíle jsou více, než drahé kabelky či diamantové prsteny. Zkuste koupit takový dárek, který bude vtipný a originální právě na Aliexpress. Pokud si nevyberete z našich tipů, podívejte se například krásný set náušnic a řetízků, vtipné a originální trička nebo kreativní dekorace do domácnosti.

 

 

 

TIP pro bezstarostné nakupování na Aliexpress: Přidejte si do prohlížeče doplněk Aliexpress Superstar! Pomůže Vám s výběrem správné dopravy, ať nemusíte nic řešit s Českou poštou nebo vyplňováním celního prohlášení. Jak si doplněk nainstalovat a filtrovat dopravu najdete v návodu 60. Jak vyfiltrovat produkty s dopravou Aliexpress Standard nebo Saver shipping na Aliexpress. Nakupování na Aliexpress je pořád výhodné, stačí se jen řídit našimi radami. Aliexpress Superstar je zdarma a nabízí spoustu dalších funkcí, které při nakupování oceníte. 

Dárek pro přítele/manžela

Nezáleží na tom jestli máte doma chlapa drsňáka nebo velkého romantika. Dárek potěší každého muže bez ohledu na věk. Pro muže bych volila dárek více praktický, vtipný a něčím originální. Vy sama nejlépe víte, co by mu udělalo radost. Podívejte se na nabídku na Aliexpress a určitě vyberete něco, čím ho potěšíte. Inspirujte se! Doporučujeme se podívat také na další tipy na dárky pro muže nebo do sekce hlavolamy.

Vtipné boxerky pro partnera. Vybírejte z více druhů.

US $2.98

Koupit na Aliexpress

 

 

 

Společný dárek

Na Aliexpress najdete spoustu nápadů na společné dárky. Nejvíce oblíbené jsou právě trička nebo mikiny pro páry. Moc krásné jsou také řetízky pro páry. My jsme pro Vás vybrali tyto produkty.

 

 

 

 

 

 

Určitě si nainstalujte doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar, který Vám usnadní nakupování na Aliexpress. Více si můžete přečíst v článku 39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress.

Při nakupování na Aliexpress nezapomínejte na zásady pro správný výběr prodejců.  Své zkušenosti nebo otázky můžete psát také do komentáře pod článek. Věděli jste, že je zde pro Vás připravená diskuze a recenze zboží na www.AliRecenze.cz? Můžete se zeptat na cokoliv, co se týká nakupování věcí v Číně nebo napsat vlastní recenzi na zboží z Aliexpress.

A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Slavíte den svatého Valentýna jako svátek zamilovaných?
Databáze odpovědí Aliexpress

1 komentář

  1. Tyhle akce jsou super. Ovšem je mi upřímně líto lidí kteří potřebují takovouto záminku aby obdarovali někoho koho mají rádi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno