Zeptejte se nás cokoliv o Aliexpress a my vám pomůžeme

Pro děti a maminky

Prosím pěkně, jaké hodinky s přesnou GPS pro dítě by jste do…

Prosím pěkně, jaké hodinky s přesnou GPS pro dítě by jste doporučily a máte zkušenost? A aby pro 5ti letou ručku nebyly moc obrovské?...

Dobre rano, holky. Nejak jsem asi zaspala dobu. Nemate overe…

Dobre rano, holky. Nejak jsem asi zaspala dobu. Nemate overene odkazy na vice kusu hracek? Potrebuji pro syna do skolky, v zari nastupuje do...

No za rok a půl nám tahle sranda skončí holky . Nejsem sice …

No za rok a půl nám tahle sranda skončí holky 😏😏😏😏. Nejsem sice pesimista, ale tohle rozhodne EU udělá, přichází o miliardy.🙈🙈🙈 Za necelé...

Ahojky, chtela jsem se zeptat, objednaval jste nekdo tento k…

Ahojky, chtela jsem se zeptat, objednaval jste nekdo tento kartaček?

mate prosim nekdo osvedceny odkaz pro set obleceni pro dite …

mate prosim nekdo osvedceny odkaz pro set obleceni pro dite a matku na vanoce? pripadne prosim o real foto diky

Dobry den. Urcite to tu uz bolo ale neviem dohladat. Mali st…

Dobry den. Urcite to tu uz bolo ale neviem dohladat. Mali ste ju uz?ak ano jak chyta?a s kolko %peroxidom sa miesa?

Přišlo mi světlo na akvárium…svítí luxusně. Foto na akvárk…

Přišlo mi světlo na akvárium...svítí luxusně. Foto na akvárko dodávám večer až budu v práci...odkaz nefunkční.

Znáte ten pocit když si uvědomíte, že jste to asi trochu pře…

Znáte ten pocit když si uvědomíte, že jste to asi trochu přehnali? Já už jo 😂 První mozaika složená cca za měsíc a půl...

Prosím o radu. Objednával jste, nebo troufli by jste objedna…

Prosím o radu. Objednával jste, nebo troufli by jste objednat z Aliexpress kočárek ? Já se do nej zamilovala a recenze má samé kladné...

BABY BORN Velká spokojenost se všim

🎀🐤 BABY BORN 🐤🎀 Velká spokojenost se všim 🙂