Rád bych se zeptal, jestli jste někdo zaznamenali nějakou zm…

8
102

Rád bych se zeptal, jestli jste někdo zaznamenali nějakou změnu v odesílání zásilek, v souvislosti navázání spolupráce České pošty s Aliexpressem.Tj odesílání přes celní překladiště v Belgii. Zaznamenal jsem nějaké, pro mě nové, sledovací čísla ve tvarech RRxxxxxxxxxxF a UGxxxxxxxxxBE. To druhé jde přes Belgickou poštu a je odesílané přes Yiwu což je prý největší čínské exportní a distribuční centrum.Že by to bylo ono ? Tak jsem zvědav kdy balíčky dorazí

Databáze odpovědí Aliexpress

8 KOMENTÁŘE

  1. UG je obyčejný balíček a ten by měl jít přes překladiště v Belgii, nicméně mi přijde, že jdou docela dlouho :-(.
    Další jsou LD, ty jdou fofrem.
    RF jsou zásilky, co chodí (nevím proč) přes Izrael :-(, těm to docela trvá.

  2. Jo a RO začala vyřizovat také pošta místo zásilkovny, zásilkovnu již přestali používat (vím, na 500 odeslaných zásilek není ani jedna Zásilkovna).

  3. Objednávala jsem na konci října, panenku pro dceru na vánoce a pisi tam že to dojde 13.1. Takže se to do vánoc nestihne :-/

  4. Mam 5 balíčku UG a od 4.11.jsou v Německu a zadna změna.Pak mam jeden CZ a jen 12 čísel.Ten mi píše od 9.11.dorazil do cílové země a také stále nic

  5. Já teď vidím asi prvně UJ, jinak žádné změny nepozoruji. UG novinka není a rychlé asi taky ne, od září ještě doma není.

  6. Ja mam PR anod 5.11. to leží v Praze 🥺 zrovna jedina vec na kterou dost spěchám. Nevíte, jestli se dá někam obrátit a zjistit co se zasilkou děje?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno