Zdravím a moc prosím o pomoc. Když chci něco objednat z Ali(…

2
67

Zdravím a moc prosím o pomoc. Když chci něco objednat z Ali(je jedno jestli víc věcí, nebo jen jednu) zadám platbu, tak mi „spadne“ stránka. Nejde mi to z pc ani přes aplikaci v telefonu. Peníze se samozřejmě nestrhnou a stránka se tváří jako kdybych žádnou platbu nedala a chce to znovu zadat kartu.Na bance jsem ověřila že mám nastavené platby do zahraničí Když to chci obejít a zaregistrovat se znovu, tak mi nejde zadat heslo a opět to padá. Andy Vesela nevíte prosím 🙏🙏 🙏 co s tím?

Databáze odpovědí Aliexpress

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, to bohužel netuším :-(. Nemáte nějaký antivirák, který Vás na Ali platby nepustí? To je tak jediné, co mě napadá.

  2. Zkuste se obrátit na místního kněze a nechat místo vysvětit. Promiňte 🙂 , rád bych pomohl,ale to co popisujete snad ani není možné. Otevíráte stránky Aliexpressu?Ale skutečně Aliexpressu,( mrkněte do adresní řádky prohlížeče: (https://www.aliexpress.com) pro jistotu napište adresu sama,nechoďte tam přes vyhledávač. Zkuste stránky otevřít v anonymním okně prohlížeče. Můžete také zkusit vymazat cache/historii prohlížeče. Zkusit nainstalovat jiný prohlížeč. V manželovo PC jste se už někdy dříve zkoušela přihlásit ke svému účtu na Ali ? V aplikaci v mobilu/tabletu zkuste v nastavení aplikace smazat data/mezipaměť (budete se pak muset do appky znovu přihlásit) případně pak appku ještě odinstalovat/nainstalovat.Zkuste vlézt v mobilním zař. na Ali normálně přes prohlížeč, ne přes appku. Jít k sousedům a zkusit to od nich… Nevím. Je to prostě divný. Jedině,že byste měli nějaký záškodníky (viry) ve všech zařízeních. Což nepředpokládám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno