Poprvé se mi teď stalo, že si kontroluji, co přišlo,a co ne a u jedné zásilky mám toto, viz. foto. Peníze strhnute a vzhledem k tomu, že všechny zprávy na Ali nepročítám, tak jsem si nevšimla toho, že mi prodejce napsal, že pokud chci mít peníze v pořádku, tak mam dát storno, což jsem si všimla tedy až teď, kdy už to dát nejde🙈Da se s tím ještě něco dělat?
Databáze odpovědí Aliexpress

Napište prodejci a domluvte se s ním
Asi to poslal na jinou adresu.
Jaký storno ? Normálně spor.
podobně jsem otevřel spor a vyhrál , doručeno v usa 😃 . Ještě dodám , že prodejce po mě chtěl taky ať objednávku sám zruším , na to jsem mu napsal že nic rušit nebudu , že mě oblboval jak mi to znovu pošle atd. a že už mu nevěřím .
Taky se mi to stalo a vrátili prachy…
Díky, zkusím napsat prodejci, ale spor otevřít nejde.
Otevřete spor.
Taky mi jednou napsal, ze zbozi nemá ať dam storno s tím ze jsem si nakup rozmyslela . Přišla jsem na to pozdě a proste sem čekala . Zbozi nedorazilo do dane lhůty. Otevrela jsem spor a prodejce vrátily se mi peníze 🙂 neresim zprávy