Zeptejte se nás cokoliv o Aliexpress a my vám pomůžeme

Domů Diskuze Strana 616

Diskuze

18952545_1568082539910434_3217372329934769078_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=v4jDbL2GZ2QAX8ULZyp&_nc_oc=AQlvTxjCVhQhoYyRMz61DtGpn4BG44R40jASNbS0YhJV6FmlpGNSJSI7RqO0Vi59vNE&_nc_ht=scontent-prg1-1

Tak i mňa dnes potešila poštárka . Kabelku som kúpila na základe recenzii v...

Tak i mňa dnes potešila poštárka 😄. Kabelku som kúpila na základe recenzii v tejto skupine a musím uznať,že je úžasná 😍 a prišla...

Prodám 200,- + 40,- pošta

Prodám 200,- + 40,- pošta

Zdravím, když bych chtěla zrušit objednávku… , vrátí mi peníze zpět na účet? A…

Zdravím, když bych chtěla zrušit objednávku... , vrátí mi peníze zpět na účet? A jak dlouho na zrušení mám? Děkuji za odpověď!

Maminky pomoc , bohužel nedošli šaty z Ali které sem si nech…

Maminky pomoc , bohužel nedošli šaty z Ali které sem si nechávala objednat a tak a se ptám,Neprodáva nahodou nekdo,nějaké krásné šaty pro...

Dobrý večer. Semínka která Vám skutečně vyrostla ? Zajímájí mě okrasné dřeviny a…

Dobrý večer. Semínka která Vám skutečně vyrostla ? Zajímájí mě okrasné dřeviny a rajčata. Já zkoušel bonsaje, bambus, rajčata, okrasné dřeviny a nic nevyrostlo....

Za me i super světelný závěs..děti nadsene a já nejvíc. Došlo za 3tydny. A...

Za me i super světelný závěs..děti nadsene a já nejvíc. Došlo za 3tydny. A vše OK. Vypadá super ;) třeba typ na další roky...

Máte-li něco, co Vám (dětem, chlapovi, celkově) nesedí, nabí…

Máte-li něco, co Vám (dětem, chlapovi, celkově) nesedí, nabízejte zde v tomto albu. Přidáte fotku + popis + odkaz na ali, cenu. Poprosím dodržovat...

Pokud něco sháníte, dejte fotku do tohoto alba a dejte k ní …

Pokud něco sháníte, dejte fotku do tohoto alba a dejte k ní popis, zobrazí se to na zdi, ale bude to dohledatelné i v...

Jsem nadšená. Obroučky na dioptrické brýle z aliexpressu za lidovou cenu 2,73 US…

Jsem nadšená. Obroučky na dioptrické brýle z aliexpressu za lidovou cenu 2,73 USD. Už v nich mám i dioptrická skla, sedí perfektně. Vlastně jsou...

Skupinka slouží jako poradenská nejen pro maminky, které neu…

Skupinka slouží jako poradenská nejen pro maminky, které neumí nakupovat sami na Aliexpress, ale i jako recenzní skupina pro všechny nejen z ČR, abychom...