Jsem nadšená. Obroučky na dioptrické brýle z aliexpressu za lidovou cenu 2,73 US…

19
181

Jsem nadšená. Obroučky na dioptrické brýle z aliexpressu za lidovou cenu 2,73 USD. Už v nich mám i dioptrická skla, sedí perfektně. Vlastně jsou to první obroučky, které se nemusely nijak upravovat a sedí rovnou od výrobce.


Databáze odpovědí Aliexpress

19 KOMENTÁŘE

  1. jj, paní jsem dopředu řekla, že kdyby tam nešly skla dát, ať to nehrotí a prej nebyl žádný problém.

  2. V optice nebude problém mám brýle Levis teď které jsem si odvezla z činy taky a normálně mi tam vyměnili skla

  3. jo a mám skoro 4 dioptrie na každém oku, jen jsem si musela připlatit za skla aby se tam vlezly, ale to připlácím na všech obroučkách, o popelníky jaksi nestojím

  4. já se vlezla skla + obruby do 2000 Kč. Skla mě bohužel stojí majlant, protože mi je musí dost zbrušovat, aby se mi vlezly do normálních obrouček.

  5. ano pravda,objednala jsem na zkoušku manželovi a super,bez upravování a dioptrická skla bez problémů nasadili.Jsou velmi příjemné na nošení,nikde netlačí,fakt spokojenost a cena se nedá s obroučkami u nás vůbec srovnávat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno