38. Skrytý prodej značkového zboží na Aliexpress – Jak nakoupit


1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 5 036 , Průměr: 4,99)

Skrytý prodej je nová terminologie, která vznikla mezi uživateli nakupujících na Aliexpress. Pokud hledáte krásné a kvalitní značkové zboží, tak byste měli vědět, co tento pojem znamená. V našem článku se dozvíte jak nakupování přes skrytý prodej funguje a hlavně jaké pravidla dodržovat.

Velmi důležité je rozlišovat jaký je rozdíl mezi pojmem Aliexpress  a pojmem Prodejci na Aliexpress. Představte si Aliexpress jako obří obchodní dům a uvnitř jsou jednotlivé prodejci jako třeba Deichman, A3 Sport, CCC, New Yorker, H&M. atd. Aliexpress dohlíží, aby veškerý prodej probíhal dle jejich pravidel. Jedním z pravidel je, aby prodejci neprodávali značkové zboží a aby tím neporušovali práva jednotlivých značek. Na konci článku najdete příklady skrytých prodejů.


Jak skrytý prodej funguje?

Prodejci na Aliexpress nesmí prodávat padělky značkového zboží, a tak aby neporušoval pravidla stanovené Aliexpress začali využívat praktiky skrytého prodeje. V praxi to znamená to, že Aliexpress prodejce vystaví do své nabídky třeba večerní šaty, ale po objednání a splnění skrytého prodeje Vám zašle domů třeba značkové hodinky Pandora. Zaplatíte za šaty, ale domů Vám dorazí hodinky.


Jak poznám, že se jedná o skrytý prodej?

Určitě Vás napadlo, jak poznáte, že se jedná o prodej hodinek Pandora a ne šatů či něčeho jiného. NEPOZNÁTE TO. Jedině pokud Vám tuto nabídku oznámíme my, protože s prodejcemi jsme v úzkem kontaktu . Všechny skryté prodeje najdete v našich článcích zaměřených na značkové zboží. Vše je rozdělené dle značek, ať si můžete jednoduše najít, co hledáte. Uvidíte tam vždy obrázek toho, co si reálně objednáváte. Pokud je k možnosti objednání více druhů nebo barev hodinek, bot, triček, tak u nich jsou napsaná čísla, které si potom vyberete/objednáte. Všechny instrukce najdete vždy při daném zboží.


Jsou doporučení prodejci ověření?

Tito prodejci značkového zboží nemají žádné hodnocení. V tomto případě však neplatí stejná pravidla hodnocení prodejců jako u klasických objednávek. Jedná se o prodejce, se kterými přímo komunikujeme a kteří nám dávají tyto tipy hned po uveřejnění. Tyto prodejce považujeme za ověřené, protože jsme od nich sami již několikrát zboží objednávali a víme, že zboží je krásné. Kvalita provedení zboží je výborná, a proto ho doporučujeme i Vám. Skryté prodeje nám zasílají sami prodejci z Aliexpress, takže máme vždy nové odkazy.


Jaké jsou pravidla skrytého prodeje?

Aby bylo skrytých odkazů, co nejvíce, tak nepiště do zpráv prodejci dotazy ohledně značkového zboží a také nepište žádnou zpětnou vazbu (feedback) na zboží.

Proč nepsat žádné otázky prodejci?

Aliexpress má nastavený systém tak, že kontroluje, co si s prodejcem píšete. Pomocí filtrování si vyhledá zprávy prodejce, které zmiňují názvy značek. Když je těchto dotazů na jeden produkt moc, tak je jasné, že je něco špatně.

 

Proč nepřidávat žádné recenze?

Pokud Aliexpress uvidí, že lidi vkládají fotky značkového zboží, které si koupili u daného prodejce, tak daný obchod zruší a všechny jeho nabídky se take zruší. Nikomu tím nepomůžete, spíš uškodíte. Založení nového obchodu je stojí $3000.

 

Proč odkazy na značkové zboží přestanou fungovat?

Aby Aliexpress prodejce zabránil zrušení svého online obchodu, tak vytvoří nabídku pouze na 48 hodin. Pak daný odkaz zneaktivní. Pokud by tato nabídka byla dlouho vystavená, tak Aliexpress prodejce zablokuje. Prodejce by si musel vytvořit nový online obchod a znovu zaplatit $3000.

Neaktivní odkazy ruší i sami prodejci, pokud se stane něco, co by je mohlo ohrozit.

 

Vytvořil jsem objednávku, ale link v objednávkách už není aktivní.

Je to v pořádku. Nemáte se čeho bát. Pokud by Vám zboří nepřišlo, tak jste chránění Aliexpress. Ten Vám v případě otevření sporu vrátí peníze za nedodané zboží. Je jedno, zda to zboží bylo značkové či nikoliv.

 

Jaká je dodací lhůta značkového zboží?

Z naší zkušenosti nám zboží přišlo do 15-ti dnů od objednání.

 

Kde najdu tipy na skryté prodeje?

Zaručeným způsobem, jak najít skryté prodeje na značkové zboží je přes naše webové stránky. Všechny skryté prodeje jsme rozdělili dle značek, aby to bylo přehlednější. Skryté zboží budeme nadále přidávat.

Klikni: Skryté odkazy rozdelené dle značek

 

Dále se určite přidejte se do skupiny Aliexpress – Vše skladem, zkušenosti, rady a tipy jak nakupovat na Ali  nebo sledujte FB stránku 1. Český Aliexpress .

 

Příklady skrytého prodeje z Aliexpress


Pandora – odkaz

Barevnou kombinaci si vyberete zde: Silver – stribrna, Gold – zlata, Rose – ruzova. Staci si vybrat podle čísla na obrázku. Dodrzujte pravidla skryteho predaja!!!

 

Pandora Hodinky CA


Diesel Hodinky – Odkaz

 

Vyberte si hodinky a zvolte číslo při objednávce. Nenechte se zmást, že na Aliexpress vidíte jiné hodinky. To je právě pointa skrytého prodeje. Koupite ponožky dostanete hodinky Diesel.

skryty prodej diesel

 

Michael Kors – žabky – odkaz

Vyberte si velikost žabek a zvolte si barvu dle čísla na našem obrázku. Zaplatíte pouzdro na foťák a přijdou žabky Michael Kors

 

mk zabky ca


Skrytý prodej ADIDAS batohy – Odkaz 

 

Vyberte kód batohu a zvolte ho přímo v objednávce. Prodejce Vám zašle přesně typ daného batohu, který zobrazuje kód. Nenechte se zmást, že na Aliexpress vidíte ponožky. Zaplatíte ponožky, přijdou Vám značkové batohy Adidas.

skryty prodej adidas


Calvin Klein Hodinky – Skrytá nabídka – odkaz 

Zaplatíte pásek, přijdou hodinky! Zvolte kód dle obrázku. Nepište prodejci, zda opravdu dorazí hodinky. Až Vám hodinky pošta doručí, nevkládejte do feedbacku reálnou fotku. Aliexpress pak prodejce zruší a to nikdo přece nechceme. Odkaz může být kdykoliv deaktivován.

calvin klein hodinky aliexpress

 


Daniel Wellington –  Odkaz

 

 

Vyberte si hodinky a zvolte číslo při objednávce. Nenechte se zmást, že na Aliexpress vidíte jiné hodinky.

 

skryty prodej DW

Nesedlo mi doručené zboží, co mám dělat? Aliexpress BAZAR

Může se stát, že doručené značkové zboží (replika) Vám prostě velikostně nesedne. Jednoduchým řešením je dané zboží prodat v Aliexpress Bazaru. Je to bazar nových, nikoliv použitých věcí. Poptávka na značkové zboží je obrovská, takže se dané zboží  rychle prodá.

Pokud chcete napsat recenzi na zboží ze skrytého prodeje a ukázat ostatním, co Vám dorazilo, tak ji přidejte na AliRecenze.cz

Další aktivní linky na značkové zboží:

 


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Nadmerne velikosti plus size Aliexpress CZ
Nadměrné velikosti oblečení na Aliexpress – Jak ho najít

  Dostáváme od Vás hodně dotazů na to, jak najít oblečení v nadměrných velikostech. Sami už asi víte, že Číňané mají...

Zavřít