Na boj s PADĚLKY nejsou lidi kvůli EET a hazardu

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 4 829 , Průměr: 4,99)

To, že se na Aliexpress dá koupit opravdu všechno, ví i naše celní správa, která nám padělané zboží typu Nike a Adidas častokrát zabaví. V loňském roce čeští celníci zabavili padělky za více než 600 milionů korun. Nejčastěji šlo o obuv, oblečení, elektroniku a hračky. Ani s dvěma stovkami nových lidí nestíhají celníci všechno. Celní správa má nové pravomoci – od prosince loňského roku kontroluje EET a od ledna pak i nelegální hazard. Nemá na to ale dostatek lidí a tak musela polevit jinde. Hlavně v boji s padělky.

alexpress-celnice-eet-hazard

 

Aktuální a funkční odkazy na značkové zboží z Aliexpress

 

Odvíjí se to od poptávky. Ve chvíli, kdy lidé padělky poptávají, tak to prodejce motivuje k jejich výrobě. Padělky vyjdou mnohem levněji, než originální výrobek, takže lidé mají tendenci si je kupovat čím dál častěji, ačkoliv je kvalita výrobku velmi nízká.  Dříve celníci padělky nacházeli hlavně na tržnicích, dnes se přesouvají na internet. Je to nabídka od různých prodejců, kteří jsou vesměs anonymní a je složité je dohledat.

 

Návod, jak vyhledat značkové zboží na aliexpress – seznam značek

 

padeky trznice aliexpress

Jestli budou celníci v hledání padělků stejně úspěšní i letos, je otázka. Tuto činnost totiž museli odsunout na druhou kolej kvůli EET a hazardu. Ty zkušenější pracovníky přesunuli do hazardu. Vše bude právě na úkor toho výkonu v oblasti padělků a podobných věcí.

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Lacoste-Aliexpress-shirt-bag-sunglasses-hat
LACOSTE

Tento článek připravujeme.     LACOSTE

Zavřít