Fén nebo-li vysoušeč vlasů z GearBest

1
2310

Většina z nás používá fén téměř každý den a je jedno jestli se jedná o muže nebo ženu. Fén najdete prostě v každé domácnosti. Z vlastní zkušenosti jsem vždy záviděla kadeřnicím ty jejich pořádné fény, které měly lepší příkon, než ten můj. Teď už závidět nemusím, objednala jsem si ještě lepší z GearBest. Pokud zatím neznáte GearBest, tak se určitě podívejte na článek:

Jak nakupovat na GearBest

 

Balení a rychlost dodání

Fén přišel v originální krabici, kterou vidíte níže na fotce. Objednávala jsem ho v období Vánoc a dorazil do 14-ti dnů. Takže mimo svátky by mohlo být dodání ještě rychlejší.

GearBest review hair dryer 5

 

Příkon fénu

Příkon nám vlastně říká, jak výkonný motor fén má. Proto vybírejte fén s co nejvyšším příkonem, ideálně 2 000 W a výše. Popisovaný model má 3000 W. Určitě nedoporučuji kupovat modely s příkonem pod 1750 W. Čím vyšší příkon, tím rychleji budete mít vysušené vlasy.

Stupně vysoušení

Tento fén má dva stupně vysoušení s možností zapnutí studeného vzduchu. Výkon fénu je tak silný, že pokud si pouze fénujete vlasy, tak stačí použít stupeň 1. V případě, že byste si vlasy natáčeli přes kulatý kartáč, tak je vhodný stupeň 2. Ovládání je velmi jednoduché, protože jsou tlačítka umístěna uprostřed rukojeti, tak je můžete ovládat i během fénování. Rukojet fénu krásně padne do ruky, takže jsem na něj hned zvykla.

 

GearBest-review-hair-dryer-1-768x1024

 

Rychlost vysoušení

Mám jemné, rovné a dlouhé vlasy. A s tímto fénem mám vlasy opravdu rychle vysušené. Pro ženy nebo muže s hustými vlasy je to určitě velká časová úspora. Průtok vzduchu je silný a stabilní. Vlasy jsou po vysušení zdravé, lesklé a snadno tvarovatelné. Čím rychleji vám fén vlasy vyfénuje, tím se vám méně ničí a vysušují, protože nejsou tak dlouho vystaveny teplému proudu vzduchu z fénu, který jim příliš neprospívá.

 

Nástavce na fén

Balení obsahuje tři nástavce na fén. První dva z nich jsou tvarovací koncovky, které mají velmi tenký a široký konec. Díky tomuto tvaru můžete vzduch z fénu nasměrovat přesně tam, kam potřebujete. Doporučuji používat v případě stylingu vlasů foukáním přes kulatý kartáč. Třetí nástavec ve tvaru hřebenu se používá v případě, že chcete vlasy nadzvednout a pročesat přímo od kořínků. Po použití tohoto nástavce by měl účes získat na objemu. Na zadní straně fénu je možnost fén otevřít a vyčistit filter. Jednou za čas byste měli filtr vyčistit, prodloužíte tak životnost fénu.

 

GearBest-review-hair-dryer-3-768x1024

 

 

Délka kabelu a závěsné očko

Pokud je pro Vás důležitá délka kabelu, tak tento fén má 1,80 m dlouhý kabel. Pro mě je tato délka naprosto dostačující. Na první pohled jste si toho možná nevšimli, ale na konci rukojeti je závěsné poutko, o které si fén můžete pověsit na háček. Fén mám takto pohodlně zavěšený  a nezabírá mi místo v koupelně.

Cena

Tento fén si můžete objednat na GearBest za $ 20,81. Pokud si uděláte menší cenové srovnání s fény u nás, tak za takovou cenu s příkonem 3000 w ho neseženete.

Odkaz na fén z GearBest

 

Databáze odpovědí Aliexpress

1 komentář

  1. Dobrý den,chtěl bych se zeptat když jsi koupím telefon přes Aliexpress jak poznám, že má češtinu.dekuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno