GearBest slevová akce 11.11. 2017 – informace

0
1507

Nejen na Aliexpress, ale i na GearBest je pro Vás připravený nákupní festival. Takže ten, kdo nakupuje na GearBest se může těšit na výprodejové akce ze všech segmentů. V tomto článku uvidíte, co Vás tento rok čeká. Magický datum 11.11. se blíží a věrní zákazníci GearBest už jistě vědí, že je předzvěstí masivní výprodejové akce, která bude mít něco pro každého. Nezapomínejte také, že Vánoce jsou již za rohem a toto je neopakovatelná příležitost urvat pro své blízké ty nejlepší dárky za nejlepší ceny! Než se akce zítra spustí, podívejme se spolu na to, co od ní můžeme v tomto roce očekávat.

Nejlepší produkty 11.11. na GearBest

 

Časová osa nákupního festivalu

  • Hraní her: 1. listopadu 9:00 UTC – 7. listopadu 9:00 UTC

 

  • Hlavní kolo: 7. listopadu 9:00 UTC – 13. listopadu 2:00 UTC

 

  • After party: 13. listopadu 2:00 UTC – 20. listopadu 2:00 UTC

Hraní her 11.11

Pokud se chcete zapojit do soutěžení o ceny, tak můžete začít už 1.listopadu. Během prvního listopadového týdne si můžete za slevové kupóny koupit produkty v různých kategoriích, takže si vybere opravdu každý. Kupóny se budou vztahovat i na oblíbené značky jako jsou Xiaomi, Vernet, Teclast a mnoho dalšího.  Akce platí pouze pro registrované uživatele. Na to, abyste akci využili rozhodnete nemusíte utratit celou výplatu – výprodejové ceny začínají již na sympatické – i symbolické – částce 1.11 dolarů

 

Gearbest 11.11. Aliexpress sale shopping festival

  

Bestsellery a TOP značky za nejlepší ceny v tomto roce

Akce 11.11 přináší široké spektrum nejoblíbenějších produktů na GearBest za ty nejvýhodnější ceny, jaké jste v tomto roce vůbec mohli vidět. Jak však již na GearBest bývá zvykem, štěstí bude přát zejména připraveným a pohotovým. Bestsellery za nejvýhodnější cenu vůbec budou přicházet do prodeje vždy ve dvou vlnách denně – o 00:00 UTC a 16:00 UTC. Další speciální vlna je naplánována na 7. listopadu v 9:00 UTC. K dispozici bude vždy 8 super-zlevněných produktů, polovina z nich dokonce až o 50 %. Dostupných však bude vždy jen 20 kusů z každého produktu, proto je namístě neváhat a brát, dokud to jde!

Denně v 16:00 UTC bude GearBest aktualizovat také svou skvělou nabídku bleskových výprodejů. Nechte se překvapit a přijďte si každý den na vlastní oči ověřit, co všechno v rámci akce 11.11 budete moci získat za neuvěřitelně nízké ceny.

Až o polovinu také zlevní množství prémiových značkových produktů, k dispozici budou za tímto účelem speciální slevové kupóny. Podmínkou pro jejich uplatnění bude splnění stanovené minimální částky pro objednávku.

 

Gearbest-11.11.-Aliexpress-sale-shopping-festival6 Gearbest 11.11. Aliexpress sale shopping festival4 Gearbest-11.11.-Aliexpress-sale-shopping-festival5

Soutěže, hry i překvapení

V rámci akce 11.11 nebude chybět ani vzrušení ze hry, soutěže o skvělé ceny a stále oblíbenější „kočky v pytli“, tedy tajemné balíčky, jejichž obsah zjistíte až v okamžiku, kdy s nimi kurýr zaklepe na vaše dveře. Vybrat si můžete pouze na základě jejich ceny, kategorie či značky produktu.

Pokud jde o soutěže, ty proběhnou v rámci promo akce hned dvě. První z nich s názvem Open Lucky Box začíná již 1.11. a vaším úkolem bude zkusit štěstí při otevírání záhadných dárkových balíčků, které ukrývají fantastické slevy i věcné výhry.

Gearbest-11.11.-Aliexpress-sale-shopping-festival7

 

Druhá soutěž s názvem Lucky Draw začíná ve stejnou dobu a bude také probíhat na podobném principu, místo rozbalování dárků si však budete své štěstí losovat.

 

Gearbest-11.11.-Aliexpress-sale-shopping-festival8

 Speciální slevy pro nováčky i výprodeje přímo z EU skladu

Výpočet všech slev, akcí a benefitů, které promo s názvem 11.11 přinese, by byl nekonečný. Vzpomeňme ještě ale alespoň jmenovitě výjimečné slevy, které si GearBest připravil v následujících týdnech pro své nové zákazníky. Pokud jste dosud GearBest teprve okukovali, toto je ten správný čas vložit se do toho naplno a začít nakupovat – se slevovým kupónem nového zákazníka automaticky ušetříte 3 dolary na každém 30-dolarovém nákupu a čeká vás i mnoho dalších exkluzivních slev jen pro vás. Že už na takovou nováčkovskou výhodu nemáte nárok? Nevadí! Přiveďte do GearBest své známé či rodinu a jistě vám rádi umožní přiobjednat si za zvýhodněných podmínek něco spolu s nimi.

Výbornou zprávou pro České a Slovenské zákazníky je ale především speciální výprodej EU skladu GearBest – právě při nákupu z něj totiž máte 100% jistotu, že vaše objednávka nebude podl0hat clu ani daním a dostane se k vám v rekordně krátkém čase! Ve výprodeji najdete desítky oblíbených smartphonů, tabletů, smarthodinek, akčních kamer a další super vychytávky. Na jejich nákupu nejednou ušetříte až polovinu z původní ceny!

Gearbest-11.11.-Aliexpress-sale-shopping-festival9

 

Zábavné hry, úchvatné výprodeje, překvapení, to vše Vás čeká během promo akcí GearBest 11.11. Nezapomeňte, že ty nejatraktivnější akce jsou naplánované na hlavní fázi výprodeje, která startuje 7.11. a potrvá celý jeden týden. Neváhejte a vytěžte z této příležitosti maximum a ušetříte si tak na další dárečky.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno