Jak nakupovat ZARA oblečení na Aliexpress

0
3126

V předchozích článcích jste určitě narazili na různé zkratky značkového oblečení a jaké klíčové slova zadávat při jejich vyhledávání na Aliexpress. Dnes se zaměřím na značku ZARA, která je stále oblíbenou značkou žen.

Je ZARA z Aliexpress originál nebo replika?

Pokud očekáváte, že se dozvíte jestli jsou výroby ZARA zakoupené na Aliexpress originál nebo replika, tak to Vám neřeknu 🙂 Z toho, co jsem se dočetla na internetu existují dvě teorie. První je, že jsou to originální modely ZARA vyrobené v Číně, ale byly vyřazeny z důvodu minimální nedokonalosti a druhá teorie tvrdí, že se jedná o repliku.

 

>> Stránka, kde najdete aktuální odkazy na značkové zboží <<

 

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem měla se značkou ZARA z Aliexpress jen pozitivní zkušenost. Jednalo se například o tento ZARA svetr. Svetr měl vysačku, materiál byl příjemný, no prostě spokojenost 🙂 Nosila jsem ho hodně často a ani se nezačal někde párat nebo žmolkovat. Proto bych se klidně přiklonila k teorii, že se jedná opravdu o originály. Krásné jsou také tyto saka.

Jak nakupovat značku ZARA na Aliexpress

Odkazy pro vyhledávání ZARA produktů

Pokud chcete nakoupit produkty značky ZARA na Aliexpress, tak stačí do vyhledávače zadat klíčové slovo (doporučuji v anglickém jazyce) např. sweather women + jednu z uvedených zkratek:

Necklace ZARA

Vždy si pečlivě nastudujte hodnocení prodejce, produktu a recenze ostatních uživatelů. Na Aliexpress najdete opravdu z každé kategorie oblečení něco. Různé blůzky, kabelky, náhrdelníky, saka a mnoho dalšího 🙂 Stačí jen hledat 🙂  Pokud najdete nějaké zboží, které se Vám líbí, tak můžete využít klíčových slov v názvu prodejce a zkusit vyhledat například levnější variantu 🙂 Nebo si stačí přidat oblíbený kousek do wish listu a počkát až bude ve slevě 🙂 Ale pozor, některé produkty nemusí být po určité době aktivní, právě kvůli ochranným známkám.

Přikládám pár linků na produkty ZARA pro inspiraci. Ostatní už je na Vás 🙂

Dámská blůzka

Dámská blůzka s dlouhým rukávem

Dámská jednobarevná blůzka s dlouhým rukávem

Dámská kabelka

Dámské sako

Dámský náhrdelník

kabelka ZARA

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Příjemné nakupování 🙂

Peta Pokorna

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno