Nejlevnější LED pásky do kuchyně i na schodiště z Aliexpress

0
2855

LED světla (LEDky) se staly velmi populární variantou osvětlení domácností a jak se dalo očekávat, obdrželi jsme ohledně nich spoustu dotazů. V dnešním článku Vám poskytneme pár užitečných tipů předtím, než si LED osvětlení pořídíte domů.

 

Než však začneme se samotnými tipy, měli byste vědět, že AliExpress je tím nejlepším místem na trhu, kde LED pásky pořídíte. Na Aliexpress najdete LED osvětlení za nejlepší cenu a to jak ve verzi venkovního i vnitřního osvětlení. Společně si projdeme rozdíl mezi jednotlivými typy pásek a mezi cenami v kamenných obchodech a na Aliexpess, který Vás jistě překvapí. A na závěr vysvětlím rozdíl mezi různými modely LED pásek a tipy na nejlepší nákup na Aliexpress (vzhledem k rozsáhlému množství nabídek různých obchodů).

 

Co jsou LED pásky a k čemu se používají?

LED pásky jsou pásky různobarevných světélek sloužící k dekorování různých míst, prostor a příležitostí. Zapojují se pomocí 12V nebo 24V zásuvky (většinou 12V) a malého transformátoru. Je to velice snadný systém, který určitě zvládnete nainstalovat i sami. Prodávají se v různých délkách a to od 1 přes 5, 10, 15 až po 20 metrů, záleží na co pásku potřebujete. Stačí si danou plochu určenou k osvětlení zaměřit a dále v popisku produktu vybrat délku, která pro Vás bude nejvhodnější. Díky ohebnosti a flexibilitě můžete pásky použít také jako osvětlení akvárií.

LED-Strip-Waterproof-DC-5V-USB-LED-Light-Strips-Flexible-Tape Aliexpress 3

 

Porovnání cen pásek na AliExpress

Pokud znáte AliExpress, tak určitě víte, že když zadáte do vyhledávání “LED strip”, najde Vám to tisíce až desetitisíce odkazů na různé obchody nabízející LED pásky a jiné LED osvětlení. Chce to tedy do filtru ve vyhledávání zadat více specifikujících parametrů. Navíc je vhodné projít si recenze prodejce, ať víte, jak jsou s daným zbožím spokojení ostatní nakupující.

A teď k ceně – proč je nejlepší kupovat toto osvětlení přes AliExpress? Hlavně proto, že nikde jinde nenajdete 5ti metrovou LED pásku za $4.20 (92 Kč) s dopravou zdarma (samozřejmě!) s více než 16000 recenzemi. Že Vás to stále nepřesvědčilo? A co třeba to, že zde prodejci nabízí 1 metr pásky od 10 centů (2 Kč)? Zatímco v běžném obchodě s elektrem koupíte 1 metr pásky od 180 Kč?! Asi nemusím zdůrazňovat, jak do očí bijící rozdíl to je. Přesvědčte se sami!

 

Typy LED pásek:

RGB LED pásky mění barvu dle vašeho individuálního nastavení, aby však šlo barvy přepínat, musíte nainstalovat i RGB ovladač barev. Existují i RGB ovladače s více možnostmi, jako je zapínání přes WiFi, Bluetooth či aplikace k propojení s mobilním telefonem atp. LED technologie změnila způsob, jakým měříme intenzitu světla – již není měřena ve Watech, ale v Lumenech. Tady jsou LED pásky rozdělené dle tzv. Lumenů na:

LED-Strip-Waterproof-DC-5V-USB-LED-Light-Strips-Flexible-Tape Aliexpress 2

 

Nejlépe hodnocení prodejci pásek

Jak již bylo řečeno, na AliExpress jsou tisíce prodejců LED pásek, proto jsme pro Vás vybrali nejlépe hodnocené a tedy nejvhodnější prodejce. Tady jsou:

Kliknutím na jednotlivé odkazy se dostanete přímo ke koupi LED osvětlení, které prodejci nabízí, takže se nemusíte prodírat spoustou dalších jimi nabízených produktů.

Pokud máte jakékoliv jiné dotazy či připomínky, napište nám je do komentářů, kde je rádi zodpovíme!

 

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno