Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress

4
4155

V poslední době se rozmohlo používat externí baterie nebo-li power banky. Jsou používány k nabíjení telefonu, když jste daleko od domova, na cestách nebo nemáte přístup k elektrické síti při kempování. Zjistili jsme, že Xiaomi Mi Power Banky jsou jedny z nejlepších Power Bank. Tyto power banky dostaly nejlepší ocenění na trhu a navíc si tuto power banku můžete koupit na Aliexpress za velmi příznivou cenu.

 

Jaké Power banky nabízí značka Xiaomi Mi?

Čínská značka Xiaomi má nejen širokou škálu chytrých telefonů, ale také širokou škálu příslušenství s velmi vysokou kvalitou, včetně Power Bank. Existuje několik modelů v závislosti na mAh (milliamp hodin). Níže najdete power banky od nejnižších mA (tedy od nejnižší po nejvyšší kapacitu). Všech pět modelů najdete na Aliexpress. Kliknutím na odkaz budete přesměrování na Aliexpress.

Xiaomi Mi Power Bank 5 000

Xiaomi Mi Power Bank 10 000

Xiaomi Mi Power Bank 10 400

Xiaomi Mi Power Bank  16 000

Xiaomi Mi Power Bank 20 000  NEW GENERATION – nejnovější a nejmodernější Power Banka

Tyto Power Banky prodávající označují jako ty nejlepší díky jejich dobré kvalitě. Vývoj Xiaomi je konstantní, ale nyní nabízí modely s kapacitou čtyřikrát větší, než byl jejich první model na trhu. Mezi power bankami neexistuje žádný velký hmotnostní nebo velikostní rozdíl. Všechny modely se liší hlavně v lepším výkonu.

Otázka 1: Vejde se mi power banka do kapsy a je težká?

ANO. Hmotnost je opravdu nízká a je to jedna z hlavních výhod tohoto příslušenství. Zaoblený design pomáhá nosit v kabelce nebo v kapse, aniž byste si uvědomili, že ji nesete.

Otázka 2: Co vše můžu s Power Bankou nabíjet?

Můžete nabíjet jakékoliv zařízení, které používá USB kabel pro tento účel. Kompatibilita je velmi vysoká. Platí to jak pro Android, tak i iOS. Můžete také nabíjet GoPro baterie a nabíječky, baterie fotoaparátu při cestování, tablety, iPod, PS Vita. Vše, co potřebujete je jednoduchý USB kabel.

Otázka 3: Kolikrát si můžu dobít iPhone nebo Samsung?

Když hovoříme o počtu možných nabití, jste schopni si 6x nabít iPhone 6. To samé platí pro Samsung Galaxy S6. Všechno záleží na modelu Xiaomi Mi Power Banky. Všechny by měly být pokryty doživotní zárukou.

Otázka 4: Jsem schopen nabíjet dvě zařízení najednou?

Všechny modely nové generace zvýšily sloty pro extra USB, takže budete moci nabíjet dvě zařízení najednou.

 

Jak Xiaomi Mi Power Banka funguje?

Po připojení k nabíječce vidíte, že má 4 malinké LED diody. Tyto LED diody Vám ukazují úroveň nabití Power banky. Doporučujeme používat 2 amperovou nabíječku. Takže se Vám Power Banka nabije mnohem rychleji. Pokud používáte pouze 1 amp nabíječku, bude trvat nejméně dvakrát déle. Vztah je přímo úměrný.

xiaomi Power Bank Aliexpress

 

Nákup power banky na Aliexpress

Pokud používáte svůj mobilní telefon na denní bázi, tak je pro Vás power banka jasná volba. Investice do tohoto externího akumulátoru je velmi malá a může Vás zachránit od mnoha problémů. Předtím, než budeme mluvit o ceně, tak je dobré vědět, že existuje mnoho napodobenin od různých výrobců. Aliexpress není vyjímkou, ale my jsme pro Vás našli power banky, které jsou 100% originál z Xiaomi.

Před nákupem si zkontrolujte technické specifikace. V případě, že prodávající říká, že je originální, měli byste jim věřit. Protože pokud tomu tak nebude, dostanete celou částku zpět. Níže vidíte garanci vrácení peněz za padělaný produkt. Od prodávajícího si vyžádejte záruční list či jiné potvrzení o pravosti výrobku.

Genuine Aliexpress

Finanční úspory jsou důležité pro všechny a nakupovat na Aliexpress je mnohem levnější, než ve zbytku světa.  Čím vyšší bude  kapacita, tím vyšší bude cena. Udělejte si průzkum a srovnejte si aktuální ceny v ČR s cenami na Aliexpress.

 

Nejprodávanější Xiaomi Mi Power Bank na Aliexpress

My jsme pro Vás vybrali čtyři z nejlepších obchody, které nabízejí power banky Xiaomi. Naše odkazy vás přesměruje nejen do obchodu, ale také přímo do sekce Power Bank.

Zde jsou nejlepší prodejci z Aliexpress:

 

Všichni prodejci výše mají vynikající hodnocení, takže se nemusíte bát u nich nakupovat. A samozřejmě, nezapomeňte, že téměř všichni prodejci nabízejí dopravu zdarma, což je také důležité pro konečnou cenu.

 

Dále by Vás mohl zajímat článek o mobilních telefonech Srovnání Huawei Mate 7 a 8 na Aliexpress. Nezapomeňte si také přečíst článek o clu a DPH. Mobilní telefonu jsou od cla osvobozeny, zaplatit musíte DPH z hodnoty telefonu a nákladů na dopravu.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

4 KOMENTÁŘE

  1. Tyhle Xiaomy máme doma přes dva roky a pořád skvěle fungují…. Nemáme z Ali ale koupeny přímo v Číně…

  2. škoda, že tu není odkaz na nějakou odzkoušenou, kde by byla jistota delší životnosti 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno