4. GearBest cenová historie a akční kupóny – NOVINKA

0
3518

Taky nemáte rádi uměle vytvořené slevy, ze kterých nepoznáte, že se jedná opravdu o slevu? Uživatelé nakupující na Aliexpress již takovou pomůcku na rozpoznání slev používají. Píšeme o ní v tomto článku – Aliexpress Superstar.

Stejnou pomůcku jsme se rozhodli vytvořit i pro čínského giganta GEARBEST. Doplněk do prohlížeče nese název GearBest STAR – Cenová historie a kupóny. Během pár kliků si doplněk přidáte do prohlížeče ( Chrome nebo Opera) a ten Vám zobrazí cenovou historii produktů na GearBest. Díky této cenové historii budete vědět kolik stál daný produkt třeba před měsícem. Můžete si jednoduše porovnat cenový rozdíl a rozhodnout se jestli s nákupem ještě počkat nebo využít super ceny už teď.

CHROME – INSTALUJ DOPLNĚK ZDARMA MOZILLA – INSTALUJ DOPLNĚK ZDARMA

 

 

 

 

A teď se podíváme na jednotlivé funkce doplňku. Otevřete si stránky GearBest.cz a najděte si jakýkoliv produkt, který Vás zajímá. Například si otevřete túto selfie tyč.

 

Cenová historie produktu na GearBest a kupóny

Když se podíváte na produkty, které se prodávají na internetu, tak téměř u každého svítí „SLEVA“. Tato informace je mnohdy zavádějící. Proto Vám doporučujeme podívat se náš graf níže. Po nainstalování doplňku uvidíte tento graf u každého produktu na GearBest.com. Takto vypadají informace u produktu, když máte nainstalovaný doplněk pro GearBest.

 

GearBest-Star-doplnek-do-chrome-kupony-selfie-tyc-1024x574

 

Pokud se detailněji podíváme na zobrazený graf, vidíte, jak se ceny pohybovaly za delší období. Stačí, když najedete myší na oranžovou tečku na grafu a zobrazí se Vám cena za daný den. Například tato selfie tyč na mobilní telefon stála $15.99 dne 19.11.2017 , ale dnes stojí $16.99. Vedle grafu je také zobrazena historicky nejvyšší cena a historicky nejnižší cena, takže vidíte, že jste tuto selfie tyč mohli koupit i za $14.25.

Taky se může stát, že u produktu žádnou cenovou historii neuvidíte (pouze čáru). Je to z toho důvodu, že je produkt na GearBest nový a nebo se cena opravdu nezměnila.

GearBest-Star-doplnek-do-chrome-kupony-selfie-tyc-graf-3

 

Speciální kupóny na GearBest

Díky tomuto doplňku budete mít k dispozici speciální kupóny pro nákup na GearBest. Kupóny jsou zobrazeny u vybraných produktů a pravidelně se aktualizují a mění. Příklad vidíte na obrázku níže.

U produktu selfie tyč je zobrazen tento kupón. Když kupón použijete, tak za selfie tyč zaplatíte  $15.99. Dále vidíte jaký počet kupónů ještě zbývá, kdy končí platnost kupónu a pro kterou zemi platí. Tady je vidět, že je možné kupón aplikovat ve všech zemích. Zboží je uloženo ve skladu v Číně.

Kupón uplatníte jednoduchým kliknutím na oranžové tlačítko a potom kód zadáte při platbě. Cena se Vám tam automaticky upraví.

GearBest Star doplnek do chrome kupony selfie tyc 4

 

Další aktivní kupóny také najdete v našem článku. V článku najdete aktuální kódy na slevové kupóny, které dáte jednoduše uplatnit při platbě produktu.

 

GearBest kupóny

 

Instalace doplňku do prohlížeče Chrome

1.Klikněte zde na

INSTALUJ DOPLNĚK ZDARMA

 

2. Budete přesměrováni do Chrome Store, kde kliknete na PŘIDAT DO CHROMU (Add to Chrome)

 

GearBest Star doplnek do chrome kupony

 

3. Zobrazí se Vám toto okno, kde kliknete na Přidat rozšíření. Následně se Vám zobrazí hláška, že do prohlížeče Chrome bylo přidáno rozšíření GearBest. Od tohoto okamžiku můžete tento doplněk začít používat.

 

GearBest-Star-doplnek-do-chrome-kupony-2        GearBest-Star-doplnek-do-chrome-3

 

 

Instalace doplňku do prohlížeče OPERA

Používáte prohlížeč Opera? Máme pro Vás jednoduchý postup, jak si doplněk přidat do prohlížeče Opera.

 

1. V prohlížeči Opera si nejdříve otevřete tento doplněk  DOWNLOAD CHROME EXTENSION a klikněte  na ADD TO OPERA na právě straně. Doplněk Vám povolí instalaci doplňku Chrome.

 

aliexpress opera

 

2. V prohlížeči Opera si otevřete odkaz pomůcky GearBest Star a klikněte Přidat do OPERA

 

GearBest Star doplnek do Opera 11

 

3. Klikněte na OK

 

GearBest-Star-doplnek-do-Opera-9

 

4. Klikněte INSTALL

 

GearBest-Star-doplnek-do-Opera-8-1024x102

 

5. Klikněte INSTALL ještě jednou

 

GearBest-Star-doplnek-do-Opera-10-1024x225

 

6. Doplněk GearBest – Cenová historie a kupóny byl úspěšně přidány od Vašeho prohlížeče OPERA.

 

GearBest Star doplnek do Opera 7

 

Nezapomeňte říct o tomto doplňku i Vašim kamarádům, určitě slevové kupóny a cenovou historii také ocení. Pokud máte nejaké otázky, pište je přimo pod náš článek.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno