Co mám dělat, když se nemůžu přihlásit ke svému účtu na Aliexpress?

0
77
S čím vám můžeme pomoct?

Příklad 1: Název účtu nebo heslo je nesprávné.

Řešení: Zkontrolujte, zda je zadané ID účtu/e-mailová adresa/heslo správné. Pokud jste zapomněli heslo, obnovte heslo a zkuste se přihlásit znovu.

Příklad 2: Je vyžadováno ověření, protože byla zjištěna neobvyklá aktivita.

Řešení: Přihlaste se prosím ze svého počítače a kliknutím na Regain access ověřte číslo svého mobilního telefonu, jak je uvedeno níže. Po úspěšném ověření bude váš účet opět dostupný.

Příklad 3: Problém s přihlášením k účtu SNS (Social Network System), včetně Google, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, VK, OK.

Řešení: Přihlaste se prosím přímo pomocí účtu a hesla třetí strany.

Pro účty Instagram: Kliknutím na znaménko Instagramu se zobrazí stránka s upozorněním, která ukazuje akce, které můžete provést, abyste se přihlásili ke svému původnímu účtu.

Poznámka: 1. Pokud jste na AliExpress noví, mějte na paměti, že Instagram již není k dispozici jako přihlašovací přístup. Vyberte prosím jiné způsoby přihlášení.

2. Pokud jste se dříve přihlašovali ke svému účtu přes Instagram a měli jste pro něj nastaven e-mail, opusťte prosím tuto stránku a přihlaste se pomocí tohoto e-mailu. Vyberte „Zapomenuté heslo“ pro vytvoření hesla pro váš účet, pokud jste heslo nenastavili. Poté se budete moci přihlásit ke svému původnímu účtu pomocí e-mailové adresy.

3. Pokud jste se dříve přihlašovali ke svému účtu přes Instagram, ale nikdy jste si pro něj nenastavili e-mail, klepněte na tlačítko „ZAREGISTRUJTE SE E-MAILEM“ pro „VYTVOŘIT ÚČET“ s novým (neexistujícím) e-mailem a „SPOJIT SE S ÚČTEM INSTAGRAM“ (váš původní účet). Poté se budete moci přihlásit ke svému původnímu účtu pomocí této e-mailové adresy a hesla, které jste právě vytvořili. (Viz níže uvedené snímky obrazovky)

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno