27 – Nové ověření při přihlašování na Aliexpress – Verification Code

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 44 , Průměr: 4,89)

V poslední době přibylo hodně dotazů ohledně přihlašování na účet Aliexpress. Někteří z Vás si dokonce mysleli, že Vám Aliexpress zablokoval účet. Nebojte se, účet zablokovaný nemáte. K přihlašovacímu oknu pouze přibylo ještě jedno potvrzení, které musíte potvrdit, aby Vás systém pustil dál. Jedná se pouze o jeden z druhu ověřování, že jste to opravdu vy a ne robot.

 

Jak se přihlásit?

Zadejte klasicky svůj email a heslo. A nově se některým z Vás zobrazí Verification Code (ověřovací kód). Tento kód musíte ověřit. Je to velice jednoduché.

V šedé kolonce je dále Please slide to verify, což Vám říká, abyste klikli a drželi šipku a přetáhli s ní zleva doprava. Jak vidíte na obrázku, tak šedé okno se Vám během přetahování začne zbarvovat do zelena. 

overeni pri prihlaseni do aliexpress

 

overeni pri prihlaseni do aliexpress 2

V případě, že ověření proběhlo v pořádku, tak se v zeleném okně zobrazí nápis Verified (ověřený). Může se stát, že se takto budete ověřovat při přihlášení ještě několikrát, ale potom už toto ověření nebude potřeba.

přihlášení na účet aliexpress

 

Nezapomeňte se podívat na další návod Jak vytvořit snapshot objednávky nebo na článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Cinsky novy rok aliexpress CZ
Čínský nový rok 2018 – problémy s objednávkami

Čínský nový rok (ČNR) začíná 16. února a trvá do 2. března 2018.  Během této dovolené jsou všechny továrny zavřené. Bez...

Zavřít