27 – Nové ověření při přihlašování na Aliexpress – Verification Code

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 44 , Průměr: 4,89)

V poslední době přibylo hodně dotazů ohledně přihlašování na účet Aliexpress. Někteří z Vás si dokonce mysleli, že Vám Aliexpress zablokoval účet. Nebojte se, účet zablokovaný nemáte. K přihlašovacímu oknu pouze přibylo ještě jedno potvrzení, které musíte potvrdit, aby Vás systém pustil dál. Jedná se pouze o jeden z druhu ověřování, že jste to opravdu vy a ne robot.

 

Jak se přihlásit?

Zadejte klasicky svůj email a heslo. A nově se některým z Vás zobrazí Verification Code (ověřovací kód). Tento kód musíte ověřit. Je to velice jednoduché.

V šedé kolonce je dále Please slide to verify, což Vám říká, abyste klikli a drželi šipku a přetáhli s ní zleva doprava. Jak vidíte na obrázku, tak šedé okno se Vám během přetahování začne zbarvovat do zelena. 

overeni pri prihlaseni do aliexpress

 

overeni pri prihlaseni do aliexpress 2

V případě, že ověření proběhlo v pořádku, tak se v zeleném okně zobrazí nápis Verified (ověřený). Může se stát, že se takto budete ověřovat při přihlášení ještě několikrát, ale potom už toto ověření nebude potřeba.

přihlášení na účet aliexpress

 

Nezapomeňte se podívat na další návod Jak vytvořit snapshot objednávky nebo na článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

overeni pri přihlašování do aliexpress 3

One thought on “27 – Nové ověření při přihlašování na Aliexpress – Verification Code”


 1. Dobrý den, mám problém s přihlášením na Aliexpress, že mám uzamčený účet, níže popisuji situaci:

  na www Ali klikám na SIGN IN > hodí mě to na stránku s přihlášením (mail, heslo) > přihlásím se > přesměrují mě na str. nahoře je „OPEN AN ACCOUNT“ + dlouhý text v překladu „V účtu jsme si všimli neobvyklé aktivity. Mohlo to být proto, že jsem se pokoušeli přihlásit z jiného místa nebo zařízení. Chcete-li chránit váš účet, jsme jej dočasně uzamkli. Chcete-li získat přístup, pokračujte níže uvedeným procesem ověření. Pokud se setkáte s nějakým problémem, kontaktujte zákaznický servis.“ pod tímto textem je LOGIN ID: muj mail, VALIADE a takové políčko, které se přetáhne myší a je zelené, pod ním SUBMIT, přetáhnu, opíšu kod, dám SUBMIT, v zeleném políčku je VERIFIED, ale pod tím znovu SUBMIT… kliknu znovu na SUBMIT a přesměrují mě na ověření přes tel. číslo, což nefunguje… SMS mi nikdy nepřijde, v tuto chvíle jsem ztracený . Pokud dám Verify now jsem na str. kde mám vyplnit tel. číslo že mi přijde SMS, je tam i možnost „vyzkoušet jinou ověřovací metodu“, i když se dá na to teoreticky kliknout, tak to nic neudělá a hodí mě to zpět na ověření pomocí SMS…. a po přihlášení jsem přesměrován na str. kde je ten text + login ID (muj mail) + zelené políčko + SUBMIT a nahoře na této stránce je „Hi, … (muj mail)“, SIGN OUT, HOME PAGE … mohu kliknout na odhlášení (což problém nevyřeší), na domovs. str. ale poté mě to hodí zpět na str. kde se mám přihlásit, nebo na SUBMIT což mě přesměruje na ověření přes tel. číslo, SMS mi ale nepřijde

  Prosím o radu, co dělat. Dekuji


Leave a Reply

Český Aliexpress - pomocník s nákupem na Aliexpress

ČESKÝ ALIEXPRESS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
  Starší příspěvky:
  BLESK Penezenka CZ FINAL
  Bojíte se platit kartou na Aliexpress? Máme pro Vás řešení!

  Aliexpress je skvělý internetový obchod, který Vám ušetří hodně peněz. Někteří z Vás se však obávají platby kartou přes internet...

  Zavřít