60. Jak vyfiltrovat produkty s dopravou Aliexpress Standard nebo Saver shipping na Aliexpress

6
2380

Oblíbený způsob dopravy, známý jako Aliexpress standard shipping, jistě už hodně Vás zná. A to nejen z našich článků, ale také proto, že díky výběru tohoto poštovného nebudete muset řešit celní řízení a ani poplatky České poště. Aliexpress chce touto formou poštovného ulehčit nakupování svým zákazníkům. Často se totiž stávalo, že prodejce neuvedl na zásilce IOSS číslo a balíček směřoval přímo do proclení. Zásilka se tedy zbytečně prodražila.

Bohužel, tuto možnost dopravy (Standard Shipping nebo Saver Shipping) nenabízí všichni prodejci na Aliexpress. Jak ale rychle, bez rozklikávání hdomady produktů zjistit, zda prodejce nabízí Aliexpress standard shipping? Aliexpress.com na svých stránkách nenabízí žádnou takovou funkci. Jak si tedy jednoduše vyfiltrovat dopravu přímo domů s tímto poštovným? Naštěstí pro Vás máme jednoduché řešení, kdy na první pohled poznáte, který produkt jde zaslat přes Aliexpress Standard Shipping.

Aliexpress Superstar – pomocník do prohlížeče

Pro ty z Vás, co již používají pomůcku Aliexpress Superstar ve svém prohlížecí, tak mají vyhráno, protože tuto funkci již na Aliexpress.com v kategoriích vidí. Taky si můžete filtr dopravy na Aliexpress standard shipping zapnout nebo vypnout v nastavení doplňku. Pro ty, co ještě pomůcku v prohlížecí nemají, tak si ji určitě hned nainstalujte, protože s touto skvělou funkcí se Vám bude nakupovat mnohem jednodušeji. Vyzkoušejte si to a uvidíte sami, kolik času ušetříte tím, že nebudete muset rozklikávat a vyhledávat možnosti dopravy.

aliexpress standard shipping doprava

 

 

 

 

 

 

 

Zde máte příklad se zapalovačem. Otevřete si tento odkaz na Aliexpress a spočítejte si, jak dlouho vám bude trvat projít všechny zobrazené produkty, abyste zjistili, který z produktů má dopravu Aliexpress Standard Shipping. Počítáme, že Vám to bude trvat několik minut. Nám se to díky pomůcce zobrazilo vše automaticky. Produkty s dopravou Aliexpress Standard Shipping jsou označené zelenou barvou. Navíc hned vidíte i cenu za dopravu a dobu dodání zboží.

Doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar nabízí mnoho dalších funkcí, které Vám usnadní nakupování na Aliexpress. Můžete například vyhledávat zboží rovnou v českém jazyce přímo na Aliexpress, přepočte Vám vše na české koruny, zobrazí historii cen, hodnocení prodejce, sleduje ochrannou lhůtu nebo Vám vyhledá stejné zboží u jiného prodejce, vyhledávání dle obrázku atd.

Jak si přidat pomůcku Aliexpress Superstar do prohlížeče v počítači?

 1. Otevřete si stránku www.alisuperstar.cz

2. Vyberte si prohlížeč (Chrome, Mozilla, Opera, Edge ), do kterého si pomůcku chcete přidat

3. Klikněte na přidat addon do prohlížeče

4. Otevřete si např. odkaz se zapalovačem, ať hned vidíte zobrazenou novou funkci s dopravou Aliexpress standard nebo saver shipping

5. Nezapomeňte o tom říct i Vašim kamarádům nebo rodině, protože opravdu nejste jediní, kdo takovou skvělou funkci hledá. Přátelé i kamarádi tím ušetří spoustu peněz a potíží při vyřizování celních prohlášení nebo případně poplatky České poště na celní řízení.

Jaké jsou vaše zkušenosti nebo návrhy, jak tuto funkci ještě vylepšit? Napište nám Váš názor pod článek. Budeme rádi i za pozitivní komentář, že se Vám nová vychytávka líbí.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

nebo notifikaci na webu (zvoneček v  právem spodním rohu), ať se o nových informacích hned dozvíte.

Pokud se chcete poradit s ostatními nakupujícími na Aliexpress, tak se přidejte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – česká poradna, zkušenosti, rady a tipy nebo se zapojte do diskuze na webu alirecenze.cz.

Využijete nový filtr na dopravu Aliexpress Standard Shipping?
47 hlasy / hlasů

 

Databáze odpovědí Aliexpress

6 KOMENTÁŘE

  • Dobry den, zadna takova (ani podobna) aplikace neni ani ja PC ani na telefonu. Tato unikatni funkce je nabizena prave pouze doplnkem Aliexpress Superstar.

 1. Dobrý den, jestli to chápu tak AliExpress Standard Shipping a AliExpress Saver Shipping je to samé? Neplatí se clo ani daň?

 2. Zdravím,
  funguje ještě tento doplněk pro filtr shippingu? Doplněk mám, ještě nedávno při hledání na Alie se mi výsledky vyhledávání zobrazovaly se zelenou lištou, v které je uvedena cena standard (saver) shippingu. Ale nyní ne. Schválně jsem dala hledat něco velmi běžného a nic. Zkontrolováno, že doplněk mám a filtr na shipping je v něm zapnutý.
  Děkuji,
  RL

  • Dobry den, filtr pro Aliexpress standard shipping neni potreba, protoze dorucovani konecne funguje spravne, zbozi je z 99% proclivano bez potizi a bez nutnosti vypnovat celni prohlaseni (ECEP). Problemy, ktere se v minulosti vyskytovali a kvuli kterym bylo lepsi vybirat toto postovne je jiz minulosti a muzete vybrat jakekoliv jine dorucovani. Pokud by se situace zmenila, znova zajistime filtr pro lepsi vyhledavanim spravne dopravy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno