02 – Jak se registrovat na Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 1 412 , Průměr: 4,99)


Abyste mohli na Aliexpress nakupovat, tak je důležité se nejprve registrovat. Tato registrace Vám umožní objednat si zboží, komunikovat s prodejcem, sledovat své zásilky a platby. Registrace na Aliexpress je zdarma. Nelekněte se, že video nesouhlasí s obrázky v článku, Aliexpress změnil způsob registrace a aktuální jsou teď tedy obrázky níže.

Jak se registrovat?

Z prvního videa už víte, jak se dostat na úvodní stránku Aliexpress. Jakmile se dostanete na úvodní stránku, tak v pravém horním rohu najeďte myší na Join, rozroluje se Vám nabídka s tím, že se můžete buď přihlásit nebo registrovat (Join). Vy klikněte na Join. Nemusíte ani čekat až se rozbalí nabídka a rovnou klikněte na Join. Po kliknutí na Join se Vám zobrazí okno pro vyplnění emailu, který budete pro Aliexpress využívat.

1. Registrace emailu

Vyplňte email, který budete používat pro komunikaci s Aliexpress. Pro potvrzení přetáhněte šipky po šedé ploše až zezelenají. Můžete si všimnout, že už máte zaškrtlý souhlas s podmínkami členství v Aliexpress. Pokud chcete, tak na ně můžete kliknout a prostudovat si je.

aliexpress Aliexpress registrace 4                         aliexpress Aliexpress registrace 5

2. Potvrzení emailu

Email, který jste vyplnili musíte i potvrdit. Takže klikněte na Check email now a budete přesměrováni do Vaší emailové schránky. 

aliexpress Aliexpress registrace 6

3. Potvrzovací email od Aliexpress

Do emailové schránky by Vám měl přijít tento email. Aliexpress potřebuje k dokončení registrace ověřit Vaši emailovou adresu. Potvrdíte ji kliknutím na tlačítko Continue. Pokud by Vám tlačítko Continue nefungovalo, tak zkopírujte odkaz pod ním přímo do Vašeho prohlížeče. 

aliexpress Aliexpress registrace 7

4. Heslo a jméno

Email se úspěšně potvrdil, takže teď už je potřeba k dokončení registrace pouze vyplnit heslo a jméno. Heslo (Set Login Password)  by mělo mít 6-20 znaků, mělo by obsahovat minimálně dvě písmena, čísla nebo jiný symbol. Barevná škála Vám ukazuje, jak moc silné heslo máte. Mně to ukázalo, že mám středně silné heslo. Potom toto heslo opíšete do dalšího řádku a tím ho potvrdíte. Do kolonky First Name napíšte své křestní jméno a do Last name své příjmení. Po vyplnění klikněte na Confirm a registrace je ukončena 🙂 Samo Vás to přesměruje na stránky Aliexpress, kde už budete přihlášení 🙂

aliexpress Aliexpress registrovat 2

aliexpress Aliexpress registrovat 3

Než začnete nakupovat, tak se podívejte na návod: Jak vyhledávat na Aliexpress 

Máte další otázky? Zeptejte se v naší diskuzi na CeskyAli.cz.  Přejít do diskuze

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Objednavka z Aliexpress nedorazila nakupovani v cine CZ
48. Objednávka z Aliexpress pořád nedorazila. Co mám dělat?

Blíží se konec ochranné lhůty a objednávka Vám stále nedorazila? Připravili jsme pro Vás krátký návod, co dělat v takovém...

Zavřít