04 – Jak vyhledávat na Aliexpress

0
2123
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 136 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Už se umíte na Aliexpress zaregistrovat a teď Váš naučím vyhledávat. Existují dvě možnosti, jak začít s nákupem zboží.

 

1. Buď přesně víte, co hledáte a napíšete klíčová slova vyhledávacího okna

Při vyhledávání doporučuji používat anglická slovíčka. Pokud si chcete například koupit tričko s potiskem srdce, tak napíšete do vyhledávače t-shirt with heart. Aliexpress Vám sám nabízí v jaké sekci si přejete vyhledávat. Nabídne Vám dámské nebo panské trička a vy vyberete, co odpovídá Vašim požadavkům nejpřesněji. Potom klikněte na vyhledávání ( na lupu ). Zobrazily se Vám všechny trička, které mají na sobě potisk srdce. Nyní můžete zadávat další kritéria, které Vám usnadní vyhledávání. Určitě doporučuji zadat doprava zdarma, dejte pozor, ať máte napsáno doprava do České republiky. Dále můžete zadat, že chcete zobrazovat pouze nejlépe hodnocené nabídky. Zaškrtnutí možnosti 1 kus znamená, že se Vám budou zobrazovat pouze nabídky, kdy prodejce prodává po 1 ks. Někdy prodejce totiž prodává trička po 10 ks. Já jsem si například objednávala kalhotky, kde minimum bylo 5 ks.

aliexpress Jak vyhledávat na Aliexpress

 

Můžete si nechat zobrazit jen zboží, které je právě v akci přes Sales Items. Při filtrování můžete také zadat finanční a množstevní hranici, ve které se chcete pohybovat. Produkty si můžete seřadit dle počtu objednávek Orders, podle nejnovějších produktů Newest nebo podle hodnocení prodejce Seller rating. Já si většinou vybírám podle počtu objednávek, protože pokud si koupilo toto tričko například 2000 uživatelů, tak je větší pravděpodobnost, že bude kvalitní, než pokud bych si dala řazení podle novinek nebo prodejce. Zboží si můžete seřadit i dle ceny Price, od nejvyšší po nejnižší a naopak. Můžete si také nastavit měnu v jaké chcete, aby se Vám cena za produkt zobrazovala. Já si nechávám dolary, ale pokud někomu vyhovují více eura, tak si měnu změňte. Bohužel, zde není možnost nastavení na české koruny. Pokud se raději pohybujete v českém prostředí, tak využívejte českou verzi Aliexpress – www.CeskyAli.cz.

 

2. Chcete si koupit něco jen tak pro radost 🙂

První z možností jak vyhledávat bylo, že jste věděli, o co kontrétně máte zájem. V tomto příkladu nehledáte nic konkrétního. Vrátíme se tedy na hlavní stránku Aliexpress. Dostanete se tam jednoduchým klikem na logo vlevo nahoře. Já se většinou vrátím na úvodní stránku a začínám s vyhledáváním. Takže chtěla bych si koupit nějaké pěkné šaty, tak jdu na kategorii oblečení a doplňky, zobrazí se mi rozšířená nabídka a kliknu na šaty. Jak vidíte je tady na výběr z mnoha různých kategorií, takže doporučuji si je projít a proklikat 🙂  Dále už si můžete nastavovat kritéria vyhledávání úplně stejným způsobem, jako jste viděli na začátku videa.

A ve vyhledávání ještě nekončíme. Po levé straně si můžete zvolit z jakého materiálu by produkt měl být, jaký by měl být výstřih šatů, délka rukávů, potisk, délka šatů, styl, barva a velikost. To jaký produkt se Vám zobrazí nemusí odpovídat přesně Vašim kritériím, tak berte toto filtrování s rezervou.

 

aliexpress Vyhledavani na Aliexpress 2

 

 

V dalším videu se naučíte Jak změnit jazyk na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno