05 – Jak změnit jazyk ( ČEŠTINA ) na Aliexpress

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 2 322 , Průměr: 4,80)

Dnešní video je věnováno hlavně těm, kteří preferují v nastavení na Aliexpress český jazyk. Přenastavení jazyku do češtiny je velice jednoduché. Najedete si na hlavní stránku Aliexpress a v pravém horním rohu kliknete na Language. Rozroluje se Vám nabídka, klikněte na vyberte jazyk  a otevře se Vám nabídka jazyků, do kterých si můžete stránky nechat přeložit. Klikněte na čeština a potvrďte tlačítkem enter. Okna se zavřou a stránky Aliexpress se Vám přeloží do českého jazyka.

 

aliexpress Jak zmenit jazyk na Aliexpress

 

Doporučení, jaký si nastavit jazyk. Čeština – ano nebo ne?

Překlady stránek mohou být nepřesné a doporučuji tedy používat nastavení v anglickém jazyce. Pro vyhledávání na stránkách používejte také angličtinu. Pokud nějaké slovíčko nevíte, tak si ho přeložte pomocí google překladače. Můžete také využít stránky www.CeskyAli.cz, které se zaměřují pouze na ověřené produkty a prodejce. Produkty tam najdete v českém jazyce. Ceny zboží jsou stejné jako na Aliexpress a po Vašem výběru Vás přesměrují na Aliexpress. Tento web totiž nic neprodává, ale pouze doporučuje a usnadňuje nakupování.  Zde najdete katolog produktů.

V dalším videu se můžete těšit na téma Jak jednoduše filtrovat zboží na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
GUESS Aliexpress – Aktivní odkazy

Každý nás má svoji oblíbenou módní značku. A pokud jste si otevřeli tento článek, tak Guess patří mezi Vaše favority...

Zavřít