05 – Jak změnit jazyk ( ČEŠTINA ) na Aliexpress – Novinka Aliexpress Superstar

3
5385
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 327 hlasů, průměr: 4,79 z 5)
Loading...

Dnešní návod je věnován hlavně těm, kteří preferují v nastavení na Aliexpress český jazyk. Dříve Aliexpress nabízel možnost překladu svých stránek do jiného jazyka. Teď už tuto možnost nenabízí, ale nebojte, máme pro Vás řešení. Překlad celých stránek Aliexpress do češtiny Vám totiž udělá doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar.

Nainstalujte si doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar

Nainstalujte si doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar. Jakmile máte nainstalováno, tak můžete pokračovat ve čtení návodu.

Jak nastavit na Aliexpress jazyk čeština?

Přenastavení jazyku do češtiny je velice jednoduché. Najedete si na hlavní stránku Aliexpress a v levém horním rohu kliknete na Select Language.

Jak zmeni jazyk cestina cesky Aliexpress 1

Rozroluje se Vám nabídka jazyků, do kterých si můžete stránky nechat přeložit. Klikněte na Czech. Následně se Vám stránka Aliexpress přeloží do českého jazyka.

Jak zmeni jazyk cestina cesky Aliexpress 2a

A už můžete vybírat zboží s českým překladem.

Jak zmeni jazyk cestina cesky Aliexpress 4a

A pokud chcete vrátit stránky do původního nastaveni v angličtině, tak stačí nahoře v liště kliknout na Show original.

Jak zmeni jazyk cestina cesky Aliexpress 5a

Díky pomůcce Aliexpress Superstar už nemusíte zapínat google translator, abyste na Aliexpress našli to co potřebujete. Doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar nabízí rychlý překlad českého textu přímo na stránce Aliexpress u vyhledávání.

vyhledavani cesky aliexpress

Překlady stránek mohou být někdy nepřesné, ale někomu kdo neumí vůbec anglicky, tak určitě pomohou při výběru zboží. Díky doplňku Aliexpress Superstar si můžete vyhledat i zboží v českém jazyce.

V dalším návodu se můžete těšit na téma Jak jednoduše filtrovat zboží na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, nemůžu změnit přes tlačítko language jazyk na češtinu, nejde asi 4dny. Objeví se mi jen sloupec s 11 jazyky.
    Poradíte prosím?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno