05 – Jak změnit jazyk ( ČEŠTINA ) na Aliexpress

3
4087
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 327hlasů, průměr: 4,79 z 5)
Loading...

Dnešní video je věnováno hlavně těm, kteří preferují v nastavení na Aliexpress český jazyk. Přenastavení jazyku do češtiny je velice jednoduché. Najedete si na hlavní stránku Aliexpress a v pravém horním rohu kliknete na Language. Rozroluje se Vám nabídka, klikněte na vyberte jazyk  a otevře se Vám nabídka jazyků, do kterých si můžete stránky nechat přeložit. Klikněte na čeština a potvrďte tlačítkem enter. Okna se zavřou a stránky Aliexpress se Vám přeloží do českého jazyka.

 

aliexpress Jak zmenit jazyk na Aliexpress

NOVINKA:

Díky pomůcce Aliexpress Superstar už nemusíte zapínat google translator, abyste na Aliexpress našli to co potřebujete. Doplněk do prohlížeče Aliexpress Superstar nabízí rychlý překlad českého textu přímo na stránce Aliexpress u vyhledávání. Text, který zadáváte musí být celý v češtině, včetně diakritiky. Pokud háčky a čárky vynecháte, tak se překlad nepovede.

vyhledavani cesky aliexpress

Doporučení, jaký si nastavit jazyk. Čeština – ano nebo ne?

Překlady stránek mohou být nepřesné a doporučuji tedy používat nastavení v anglickém jazyce. Pro vyhledávání na stránkách používejte také angličtinu. Pokud nějaké slovíčko nevíte, tak si ho přeložte pomocí google překladače. Můžete také využít stránky www.CeskyAli.cz, které se zaměřují pouze na ověřené produkty a prodejce. Produkty tam najdete v českém jazyce. Ceny zboží jsou stejné jako na Aliexpress a po Vašem výběru Vás přesměrují na Aliexpress. Tento web totiž nic neprodává, ale pouze doporučuje a usnadňuje nakupování.  Zde najdete katolog produktů.

 

V dalším videu se můžete těšit na téma Jak jednoduše filtrovat zboží na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, nemůžu změnit přes tlačítko language jazyk na češtinu, nejde asi 4dny. Objeví se mi jen sloupec s 11 jazyky.
    Poradíte prosím?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno