Jaký je postup reklamace (sporu) po jejím zahájení na Aliexpress?

0
140
S čím vám můžeme pomoct?

Po otevření sporu (reklamace) bude prodejce informován a musí na vaši žádost odpovědět do 5 dnů. Zkontrolujte prosím Můj AliExpress > Vrácení peněz a spory (Refund & Disputes), klikněte na Zobrazit podrobnosti (View details) pro aktualizaci a podrobné informace o sporu.

 

– Pokud prodejce souhlasí s vaším požadavkem, budou vám vráceny peníze nebo pokud neodpoví do 5 dnů, spor bude automaticky uzavřen a peníze vám budou vráceny do 3–20 pracovních dnů (Kdy obdržím peníze z reklamace na Aliexpress? ).

– Pokud prodejce souhlasí s vaším požadavkem vrácení zboží (Return goods), budete požádáni o vrácení zboží a odeslání informací o sledování zásilky v systému do 10 dnů.

– Pokud prodejce s vaším požadavkem nesouhlasí, můžete kliknutím na Upravit (Edit) návrh aktualizovat nebo počkat, až váš spor po 5 dnech automaticky Aliexpress eskaluje. V tomto případě vám do reklamace vstoupí Aliexpress a pomůže vám se na věc podívat a najít vhodné řešení.

– Pokud nejste spokojeni s nabízeným řešením nebo jste byli požádáni o poskytnutí dalších důkazů, klikněte na Upravit (Edit) a aktualizujte návrh, klikněte na Nahrát důkaz (Upload Evidence) a poskytněte nové důkazy na podporu své žádosti (reklamace).

U některých sporů, na které prodejce nemusí odpovídat, zasáhne reklamační tým AliExpress přímo a nabídne vám řešení, věnujte prosím pozornost aktualizacím reklamace (sporu) a odpovězte včas.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno