Oznámení o ukončení spotřebitelského účtu a peněženky Alipay Europe na Aliexpress

0
68
S čím vám můžeme pomoct?

Oficiální oznámení společnosti Aliexpress

Vážený zákazníku,

v současné době provádíme revizi a restrukturalizaci našeho evropského podnikání Alipay. S politováním vám musíme oznámit, že v rámci této restrukturalizace již nebudeme poskytovat ani účet Alipay, ani peněženku Alipay (jak je definováno ve smluvních podmínkách pro uživatele spotřebitelského účtu Alipay Europe (dále jen „podmínky a podmínky účtu Alipay“) a Smluvní podmínky pro uživatele Alipay Europe Consumer Waller (dále jen „Smluvní podmínky peněženky Alipay“).

Píšeme vám, abychom vás upozornili, že:

1. v souladu s článkem 9.2 smluvních podmínek účtu Alipay uzavřeme váš účet Alipay s účinností od 30. září 2022 (dále jen „datum ukončení“);

2. v souladu s článkem 24.2 smluvních podmínek peněženky Alipay uzavřeme váš účet peněženky Alipay a ukončíme poskytování služeb peněženky Alipay s účinností ode dne ukončení (bereme na vědomí, že můžeme přestat poskytovat některé funkce peněženky Alipay, např. jako dobití před datem ukončení, ale po datu, které je dva měsíce od data tohoto oznámení); a

3. všechny související služby včetně bonusu Alipay a záruky bezpečnosti peněz budou rovněž ukončeny k datu ukončení.

Vezměte prosím na vědomí, že uzavření účtu Alipay neovlivní vaši schopnost spojit kartu s vaším účtem AliExpress a neovlivní ani vaši zkušenost s nákupem na AliExpress. Stále budete mít možnost spojit kartu se svým účtem AliExpress, abyste ji mohli používat jako platební metodu na AliExpress.com, tuto službu nabízí přidružená společnost Alipay (Europe) Limited, SA (“Alipay Europe”). Vezměte prosím na vědomí, že údaje o vaší kartě budou převedeny společností Alipay Europe do společnosti Alipay Singapore E-Commerce Private Limited.

Pokud jste si také otevřeli peněženku Alipay a pokud máte na účtu peněženky Alipay nějaké zbývající prostředky, musíte je vybrat před datem ukončení. Zajistěte si výběr těchto prostředků na bankovní účet na vaše jméno před datem ukončení, po kterém bude váš účet uzavřen. Vyhrazujeme si právo provést další kontroly k ověření těchto údajů před zpracováním odstoupení od smlouvy.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud požádáte o vrácení peněz po datu ukončení za jakoukoli předchozí platební transakci, kterou jste provedli na AliExpress.com pomocí zůstatku v peněžence Alipay, bude vám takové vrácení vydáno ve formě, kterou může AliExpress.com čas od času rozhodnout, například kupon AliExpress.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím aplikace AliExpress – Účet – Peněženka.

S přátelským pozdravem,

Alipay (Europe) Limited S.A.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno