23 – Odstranění / uložení kreditní karty v AliPay – Aliexpress

4
7036


Uložili jste si po zaplacení objednávky na Aliexpress údaje z kreditní karty, ale chcete si kartu z AliPay odstranit? Připravila jsem pro Vás postup, jak smazat platební kartu ze systému AliPay na Aliexpress účtu. Návod se Vám může hodit i v případě, kdy kartu potřebujete změnit na jinou. Postup nemusí být pro každého úplně jasný, takže jsem udělala z každého kroku obrázek mojí obrazovky. Věřím, že to s tímto návodem zvládnou všichni 🙂 Takže s chutí do toho 🙂


 

Pro aktuální informace na téma odstranění a uložení kreditní karty přejdete prosím na tento nový článek -> 56. Jak odstranit nebo přidat kreditní kartu, transakce zamítnuta na Aliexpress

 


1.Přihlašení na Aliexpress

Přihlašte se se pod svůj účet na Aliexpress, kde chcete změnit kreditní kartu. Potom v hlavní panelu klikněte na My AliPay.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress


2. Alipay.com a registrace na těchto stránkach

Otevře se Vám tato stránka, klikněte na „Open AliPay wallet“ now.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress


3. Ověření Vaší emailové adresy

V řádku email adress“ je uvedená Vaše emailová adresa, na kterou Vám chodí veškerá korespondence z Aliexpress. Pro její ověření musíte opsat modře napsaný kod. Kód napište do řádku „Code“, tak jako to vidíte na obrázku níže. Nezáleží na tom jestli napíšete malé nebo velké písmena. Potom klikněte na „Send confirmation email“, tzn. že Vám na uvedený email dorazí email od AliPay.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 


4. Zkotrolujte Váš email

Klikněte na „Go to my email“ a budete přesměrování do Vaší emailové schránky.

Odstranění kreditní karty z AliPay - Aliexpress

 

Pokračujte v návodu na stránce 2, kde potvrdíte Vaši emailovou adresu

Databáze odpovědí Aliexpress

4 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, chtěla bych si vymazat kartu z Aliexpress, ale v rozbalovacím menu vůbec nemám nabídku My Alipay, nevíte, v čem by mohl být problém? Děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno