Dekorace a samolepky na zeď, toaletu nebo vypínače

0
2338

Samolepek můžete na Aliexpress koupit spoustu. Například samolepky na zeď, na toaletu, vypínače, samolepky imitující tapetu, samolepky na auta a mnoho dalších. Pokud se podíváte za kolik se prodávají úplně stejné samolepky v České republice vs cena samolepek na Aliexpress, tak se nemusíte dlouho rozhodovat, kde nakoupit.

Z článku se dozvíte, které samolepky jsou na Aliexpress nejprodávanější a nejoblíbenější.

>> Doporučené samolepky <<

Doporučujeme také nainstalovat pomůcku do prohlížeče Aliexpress Supertar, která Vám zobrazí cenovou historii produktu a ceny v Kč. Na všechny jeho funkce se podívejte do článku Historie a srovnávač cen. 

 

Samolepky na zeď

1. Stírací mapa světa 

Nejprodávanější samolepkou na zeď je v současné době stírací mapa světa. Pokud máte přátelé, kteří hodně cestují můžete ji koupit jako dárek. Nebo pokud vy sami hodně cestujete, tak se Vám tato mapa bude určitě hodit. Funguje to tak, že si postupně seškrabáváte ty státy, které jste navštívili.

 

2. Pnoucí se květiny s motýlky

Jedna z dalších velmi oblíbených dekorací jsou tyto pnoucí květiny s motýlky. Samolepku můžete umístit například okolo televize nebo nad sedací soupravu či do rohu pokoje. Tato dekorace má velmi dobré hodnocení a vypadá opravdu elegantně a romanticky.

 

3. Dětský metr se zvířátky

Děti se rády přeměřují každý den, jestli náhodou nepovyrostly o malý kousíček. Ve sledování jejich růstu Vám pomůže právě tato krásná samolepka se zvířátky.

 

4. Rodinný strom života

Mějte ty nejkrásnější zážitky pořád na očích. Díky této samolepce budou Vaše fotky na velmi originálním místě.

 

5. Citáty na míru

Různých nápisů a citátů je na Aliexpress opravdu velké množství. Jedním z hodně prodávaných je níže uvedený, ale záleží na každém, který se zrovna hodí do Vaší domácnosti.

Samolepky na toaletu nebo vypínače

1. Samolepky na toaletu či pračku

Tato samolepka je určená pro milovníky koček nebo pejsků. Ale na Aliexpress najdete i různé černobílé samolepky s vtipnými obrázky na toaletu.

 

2. Svítící samolepky okolo vypínače

Samolepky svítí ve tmě a nabídka různých tvarů je opravdu velká. V odkaze je třeba auto, měsíček, víla, kočička a mnoho dalšího.

 

3. Dekorace na prkýnko na toaletě

Kdo určil, že by měla být toaleta jenom bílé barvy? Oživit si ji můžete pomocí těchto samolepek na prkýnko.

Recenze na samolepky přímo od uživatelů najdete zde:

>> Recenze na samolepky <<

Samolepící dekorace

1. 3D motýlci v různých barvách

S těmito motýlky si můžete navodit jarní atmosféru nebo oživit pokoj Vašich dětí. Vypadají opravdu hezky.

 

2. Svítící hvězdičky

Kdo by nemiloval hvězdné nebe. A teď si ho můžete vytvořit v ložnici i vy. Když hvězdičky nasvítíte, tak po zhasnutí budou svítit a zpříjemní Vám usínání.

 

3. Zrcadlící se kruhy

Potřebujete oživit Váš obývací pokoj? Tato jemná designová samolepka určitě splní účel.

 

Samolepky pro děti

1. Mapa světa

S touto mapou se děti naučí, jak vypadají jednotlivá zvířátka a kde na světě žijí. Mapa je krásně barevná, takže můžou rozpoznávat i barvičky.

 

2. Minecraft samolepky

Velmi populární hra Minecraft má na Aliexpress v nabídce lego, trička, postavičky a dokonce i samolepky na zeď v tomto stylu. V odkaze najdete výběr několika motivů.

 

3. Roztomilí medvídci

Pokud už Vás nudí Mimoňi, Spiderman, Ledové království, Mickey Mouse a další populární pohádky, tak tito pohodoví medvídci jsou skvělá volba do dětského pokoje.

 

Než si nálepku objednáte, tak se vždy podívejte na rozměry dekorace nebo nálepky v produktových informacích prodejce. U všech produktů, které jsme Vám zde doporučili najdete ve feedbacku reálné fotografie produktů, takže se můžete sami podívat, jak jsou ostatní spokojení.

Dále by Vás mohlo zajímat:

https://www.ceskyali.cz/clanky/velikonoce-a-inspirace-z-aliexpress/

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno