Fitness náramky z Aliexpress – srovnání

0
3054

V dnešní době, kdy je všechno chytré, musíte mít při sportu chytrý náramek! Co vlastně všechno umí? Snímá Vaše pohyby a ukládá je do mobilu. Náramek se v poslední době stává doslova Fenoménem. Na Aliexpressu je jich velké množství, a proto jsem vybral pár fitness náramků, které jsem otestoval. Základní funkce mají většinou stejné, i když se ve většině případů docela liší. Fitness náramek je dobré mít na sobě neustále, protože měří Vaše kroky, kalorie, srdeční tep nebo spánkovou aktivitu. Náramky se párují s telefonem přes bluetooth a tím se přenášejí data. Když máte náramek spárovaný, ukáže kdo volá nebo upozorní na sms či notifikace, které si nastavíte. Náramek ukládá data na svojí paměť, a tak nemusí být stále připojený. Při spárování se data ihned nahrají do telefonu.

Doporučuji také nainstalovat pomůcku do prohlížeče Aliexpress Supertar, která Vám zobrazí cenovou historii produktu a ceny v Kč. Budete tak vědět, kdy je ten pravý čas chytré hodinky koupit. Na všechny funkce pomůcky se podívejte do článku Historie a srovnávač cen. 


Xiaomi MI BAND 2 – Vítěz roku 2016

Tento náramek získal v Česku ocenění za nejlepší Fitness náramek roku 2016. Je od známé značky Xiaomi a mezi jeho přednosti patří voděodolnost a velká výdrž baterie. Náramek se skládá ze dvou částí, první je kapsle s displejem a druhá samotný náramek. Při nabíjení je potřeba kapsli vyndat, to ale nebudete dělat často, protože náramek vydrží nabitý až 30 dní. Aplikace v telefonu bude chtít Váš Xiaomi učet, pokud ho nemáte, lehce ho vytvoříte za 5 minut. Základní aplikace využívá náramek pouze na 50 procent, ale i tak je v ní spoustu užitečných funkcí. Na plné využití si musíte stáhnout placenou aplikaci od českého vývojáře Tools mi band za 60 Kč. Gumový náramek můžete koupit v různých barevných variantách. Na Aliexpressu lze pořídit i kovové náramky.

Výhody:

– voděodolnost IP67
– velká výdrž baterie až 30 dní
– možnost rozšíření funkcí s Aplikací Tools mi band
– možnost výměny náramku

Nevýhody:

– absence automatického měření tepu
– při nabíjení se musí vyndat kapsle z náramku

 

REÁLNÉ FOTO:

Xiaomi-Mi-Band-2-Aliexpress-2-300x188

 

Xiaomi-Mi-Band-2-Aliexpress-300x200

 

Xiaomi-Mi-Band-2-Aliexpress-2-300x188

ODKAZ NA PRODEJCE:

ODKAZ: XIAOMI BAND 2

U-Band 107HR na Aliexpressu ID107

Fitness náramek U-Band se prodává na Aliexpressu pod názvem ID 107. Jako ostatní náramky umí měřit kroky, vzdálenost, tep a spánkovou aktivitu. Baterie vydrží 10 až 14 dní a nabíjí se kolem 2 hodin. Aplikaci na hodinky si stáhnete na google store, jmenuje se VERYFIT a je v češtině. Najdete tam spoustu funkcí, např.: automatické měření tepu a zápis do grafu. Samozřejmostí náramku je budík, zobrazení vybraných notifikací nebo jméno volajícího. Náramek má dvě ovládací tlačítka, která ovládají stejné funkce. Náramek je k dostání v jedné barvě a není voděodolný, za to sedí krásně na ruce.

Výhody:

– automatické měření tepu a zápis do grafu
– dvě ovládací tlačítka
– na hlavní obrazovce informace o datu, stavu baterie a času

Nevýhody:

– nejsou voděodolné
– menu v hodinkách nelze nakonfigurovat

 

REÁLNÉ FOTO:

ID-107-Fitness-Band-Aliexpress-3-300x225

ID-107-Fitness-Band-Aliexpress-4-225x300

ID-107-Fitness-Band-Aliexpress-2-225x300

 

ODKAZ NA PRODEJCE:

ODKAZ: U Band 107

Video recenze

 

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete recenzi na nejlevnější Fitness náramek z Aliexpress

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno