Laserová gravírovačka ORTUR Laser Master 2 32-bit z GearBest

3
3467

V dnešní době máme spoustu možností koupit si dárky na míru. Máme na mysli například fotoalbum se jmény členů vaší rodiny, věšák na medaile se jménem vašeho dítěte, svatební oznámení s vaší fotografií, skleničku s přáním atd. Nabídka gravírovaných věcí je opravdu nekonečná! Svoji kreativitu si můžete vyzkoušet i doma, máme pro vás tip na laserovou gravírovačku z GearBest.

Gravírovací stroj Ortur Laser Maste 2

Tuto laserovou gravírovačku jsme si vybrali nejen kvůli ceně, ale i skvělým recenzím, které si můžete také přečíst přímo na GearBest. Najdete tam i fotografie věcí, které už lidi zkoušeli gravírovat. Laser Master 2 – 15 W je nákladově nejefektivnější a je k dispozici jak pro gravírování, tak pro řezání. Můžete s ní tedy prořezat dřevo a gravírovat i do železa.

Velká gravírovací plocha 400 x 430 mm je určitě výhodou.

Gravírovačka objednaná z GearBest dorazila za pár dní včetně ochranných brýlí. Její složení trvalo cca hodinu a nainstalování dalších 20 minut.

GearBest nabízí poštovné, u kterého máte záruku, že nebudete platit žádné poplatky, jako CLO a DPH navíc. Když budete zadávat adresu a vybírat druh poštovného, tak určitě vyberte Priority line a EU EXPRESS.

Software v ceně gravírovačky

K tomu, abyste mohli začít gravírovačku používat potřebujete software. K této gravírovačce získáte LaserGRBL software. Je to nejpopulárnější carvingový software na světě, dokáže importovat obrázky různých formátů, můžete je upravovat ve PhotoShopu, Inkscape, CAD atd. A poté se připojit k rytecovi pomocí laseru LaserGRBL pro gravírování a řezání. Tento software podporuje Windows XP, 7, 8, 10.

Pokud potřebujete software pro Mac OS a Linux, tak si budete muset koupit LightBurn software, který tedy také funguje pro Windows.

Na jaké materiály můžu gravírovat?

S laserovým modulem LU7W může gravírovat kraftové papíry, dřevo, plast (neprůhledné), látky, kůži, stříkaný kov, eloxovaný hliník atd. S laserovým modulem LU15W a LU20W může gravírovat nerezovou ocel, může řezat kraftový papír, kůži, 3MM překližkové dřevo atd. Na obrázku níže vidíte různé materiály.

Laserova gravirovacka Ortur laser master

Musím nosit ochranné brýle během gravírování?

Ano, vždy noste ochranné brýle. Pozorování laserového gravírování bez brýlí může způsobit oční nepohodlí. Pokud by laserové světlo proniklo do zornice, tak můžete oslepnout. Dávejte pozor i v případě, že máte v domácnosti děti nebo domácí mazlíčky.

Kolik stojí taková gravírovačka?

Cena laserové gravírovačky na GearBest se liší podle výkonu dané gravírovačky. Námi zakoupená gravírovačka stála 4 700 Kč bez cla a DPH, protože jsme objednávali z Evropského skladu. Přidáváme odkaz zde.

Na co se zaměřit při výběru laserové gravírovačky?

a) výkon laseru –  měli byste předem vědět, co plánujete s gravírovačkou dělat, jaké materiály používat a podle toho si vybrat výkonný laser

b) rychlost a přesnost gravírování – pokud si plánujete z gravírování udělat podnikání, tak je dobré se zaměřit i na rychlost výroby daného produktu a také na přesnost gravírování.

c) bezpečnost – při špatném používání může laser poškodit oči nebo kůži. Vyvarujte se přímému pohledu na laserové světlo a vždy používejte ochranné pomůcky. Při gravírování určitých materiálů také dochází k produkci toxických výparů, proto doporučujeme gravírovat v místnosti, kde můžete větrat.

Jestli hledáte zábavu na zimní večery, tak určitě doporučujeme tuto gravírovačku. A třeba můžete tento rok vánoční dárky vyrobit.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,
    Glavirovačka na vámi přidaném odkaze je teď s poštovným 45$ a na skladě jen v Číně. Je tedy vhodné počkat než se naskladní jinde a bude doprava levnější? Nebo hledat jinde?

  2. Dobrý den,
    pokud je teď gravírovačka na odkaze jen v číně s poštovným 45$ bude lepší počkat na naskladnění v evropě?
    Jsou tam i jiný s poštovným zdarma, ale nemaj žádné žádné hodnocení a komentáře.

  3. Prosím o nabídku gravírovacího stroje pro výrobu štítků pro stroje. materiál štítků nerez a hliník, plech 1 mm.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno