Sportovní kamera SJ4000 a GoPro z Aliexpress

4
2807

V této digitální době, kdy si všichni všechno fotíme a natáčíme, začali být akční kamery extrémně populární. Nejvýznamnější značkou kamer do extrémních podmínek je GoPro. Sportovní kamery GoPro dominují na trhu, protože nabízí nadprůměrné specifikace, různé funkce a vynikající kvalitu. Na základě těchto parametrů je přizpůsobena i vysoká cena (od $270 – $470), kterou si ne každý může dovolit. Proto začaly vznikat levnější kopie této outdoorové kamery s názvem SJCAM. Tyto kopie jsou velice populární a mají nespočetně velké množství pozitivních hodnocení.

SJCAM si můžete koupit i v českých e-shopech, ale za mnohem vyšší cenu. Obchodníci pouze přeprodávají stejně zboží jako je na Aliexpress. Když už umíte nakupovat na Aliexpress, tak si můžete kameru objednat sami přímo z Ali. Ušetříte tím spoustu peněz. Na co si dávejte pozor jsou falzifikáty SJCAM. To mohou být opravdu nepovedené kopie GoPro. V tomto článku jsme pro Vás připravili srovnání kamer SJ4000 a GoPro. Najdete zde také seznam ověřených prodejců z Aliexpress, kteří prodávají originální kamery SJ4000 za skvělou cenu.

 

Seznam ověřených prodejců kamer SJ4000 a SJ5000:

 

Puhui Digital – 5 diamantů

  • nabízí SJ kamery
  • produkty mají výborné hodnocení
  • koupíte zde veškeré potřebné příslušenství ke sportovním kamerám

Shenzhen sWm global mall – 3 diamanty

  • nabízí příslušenství ke kamerám GoPro

Shenzhen New Launch Technology Co.,Ltd – 5 diamantů

  • nabízí SJ kamery
  • příslušenství ke sportovním kamerám GoPro a SJ4000

Shenzhen Comfast Network Technology Co., Ltd – 3 diamanty

 

Pokud si nevybere u těchto ověřených prodejců, tak se podívejte na celou nabídku SJCAM na Aliexpress. Trh s akčními kamerami se rozšiřuje velmi rychle, a proto se i nabídka na Aliexpress se bude rozrůstat.

 

Jaký je rozdíl mezi kamerou SJ 4000 a GoPro?

My jsme se na tyto kamery podívali a pečlivě je porovnávali. Abychom srovnávali přibližně stejně věci, tak jsme zvolili nejlevnější model GoPro Hero za cenu cca $140 a kameru SJ4000 Aliexpress za $70.

 

                Zakladní GoPro HERO ($140)                                        SJCAM SJ-4000 ($58~$70)

        go pro aliexpress                SJCAM SJ4000 aliexpress

 

Recenze na SJ4000 a srovnání s GoPro

 

A. Fyzický design kamery SJ4000 z Aliexpress

 

Velikost a tvar SJ4000 je přibližně stejny jako u GoPro. Mezi kamerami jsou malinké velikostní rozdíly, a proto zamezují kombinování pouzdra a kamery navzájem. Ovladatelnost kamer je velice podobná.

K dispozici jsou porty pro micro SD, micro USB a micro HDMI. Vyjímatelný akumulátor je přístupný ve spodní části přes pevný kryt kamery. Baterie SJ4000 jsou velice lehké, ale to nemá žádný vliv na výdrž baterie. Baterie dodávané v balení vydrží 1,5 hodiny nepřetržitého nahrávání. Vodotěsné pouzdro do 30 m je dostatečně robustní, aby zvládlo úměrnou míru zátěže. Toto pouzdro je navrženo, tak aby se vším podobalo vodotěsnému pouzdru GoPro. A stejně jako u GoPro si budete moc vybrat z osmi různých barev.

U kamery SJ4000 je součástí balení i různé příslušenství. Příslušenstvím je myšleno různé úchyty, konektory, pásky a vodotěsné pouzdro. Úchytky a spojky jsou vyrobeny z plastu a silnými ocelovými šrouby a konektory. SJ4000 mají stejný úchytný systém jako GoPro, takže je možné je navzájem kombinovat.

Oproti GoPro máte v balíčku ještě spoustu dalších úchytek. Najdete tam držák na přilbu, držák na kolo a další otvor pro pás, přilnavé pásky a další vychytávky z obrázku níže.

 

sportovni-outdoorova-kamera-prislusenstvi

 

Pokračujte ve čtení recenze na stránce 2, kde kromě recenze najdete i přehlednou srovnávací tabulku kamer GoPro a SJ4000

Databáze odpovědí Aliexpress

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno