Sportovní kamera SJ4000 a GoPro z Aliexpress

4
516

E. Reálné fotografie SJCAM

SJCAM Series SJ 4000

Předtím, než si objednáte SJCAM z Aliexpress, tak podívejte do Feedbacku na reálné fotografie a hodnocení ostatních nakupujících. Tady je jedna ukázka, jak vypadala objednávka od prodejce Puhui Digital. Vše, tak jak má být.

 

SJ cam Go Pro kamera sportovni new 2                     SJ cam Go Pro kamera sportovni new

 

F. Náš konečný verdikt

Pokud chcete mít doma sportovní kameru a díváte se hodně na rozpočet, tak SJCAM, SJ4000 je přesně to, co hledáte. Za $ 60 – $ 70 je to bezkonkurenční cena. Tato kamera by mohla sloužit jako  ideální „startér“ pro někoho, kdo se sportovní kamerou začíná a řídí se podle ceny. A až nastane ten správný čas, tak upgrade na GoPro Vám umožní použít všechno příslušenství dodávané ke kameře SJ4000. Obě kamery jsou ve velmi dobré kvalitě. Tak velký cenový rozdíl je z toho důvodu, že SJ není uznávaná jako značka, kdežto GoPro je značka. Podle našeho názoru nestojí za to utratit $ 270 – $ 470 za autentickou GoPro, protože budete platit více za značku, než za samotný výrobek. Ve výsledku oba typy používají podobné technologie.

Velkou výhodou je, že se SJ4000 prodává včetně všech příslušenství, které jsou velmi podobné GoPro. Pokud byste si koupili GoPro, tak si budete muset vše samostatně dokoupit. Hovoříme tedy o produktu, který stojí okolo $ 90 s veškerým příslušenstvím, namísto $270 nebo $470 za GoPro s příslušenstvím. SJ4000 funguje stejně dobře za mnohem přístupnější cenu pro každého.

Koupit si SJ4000 nebo ne? Odpověď je tedy jednoduchá… ANO! Za příznivou cenu dostanete kameru, která přežije vodu, outdoor, adrenalinové zážitky a plně nahradí GoPro.

Pokud je však pro Vás kvalita obrazu a spolehlivost  to nejdůležitější, pak GoPro HERO je tou nejlepší volbou sportovních kamer. Nejlevnější model GoPro vychází na $ 130, ale vzhledem k velké kvalitě videa, fotografií a samotného zařízení určitě neuděláte chybu.

Další články, které by Vás mohly zajímat jsou Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress nebo Jak koupit iPhone na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno