52. Český vyhledávač pro Aliexpress – NOVINKA

1
2292
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (1 366hlasů, průměr: 4,98 z 5)
Loading...

Mezi nakupujícími na Aliexpress jsou uživatelé, kteří i přes jazykovou bariéru denně využívají Aliexpress k levným nákupům. Anglicky buď vůbec neumí nebo znají jen základy. Ale i nám zkušeným se prostě stane, že nám vypadne anglické slovíčko. Všichni potom zapínáme známý google translator a snažíme se najít ten správný překlad produktu, který hledáme. Překlad musíme z translatoru zkopírovat následně ho vkládáme na Aliexpress do vyhledávacího políčka.

Tomuto složitému postupu je už konec! A to díky pomůcce Aliexpress Superstar. Autoři této pomůcky do prohlížeče vytvořili pro své uživatele další novou funkci, která nabízí rychlý překlad českého textu přímo na stránce Aliexpress u vyhledávání. Už nemusíte zapínat google translator, abyste na Aliexpress našli to co potřebujete.

 

vyhledavani cesky aliexpress

 

Pokud již používáte pomůcku Aliexpress Superstar ( má přes 25 000 uživatelů), tak byste od verze 2.4.9.4 měli vidět u vyhledávacího okna místo pro zadání českého výrazu s diakritikou. Pokud ho nevidíte, tak jak je to zobrazené na obrázku výše, tak si prosím aktualizujte pomůcku na novou verzi. Nebo zkontrolujte nastavení jazyka pomůcky. Překlad je viditelný pouze pro české uživatele, takže si v Aliexpress Superstar nastavte češtinu. Samozřejmě, pokud máte doplněk Aliexpress superstar v slovenštině, tak překlad do slovenštiny vám bude fungovat taky.

Pozor: Text, který zadáváte musí být celý v češtině, včetně diakritiky. Pokud háčky a čárky vynecháte, tak se překlad nepovede.

Pro ty co pomůcku ještě nepoužívají, tak opravdu doporučujeme, abyste ji začali hned používat. Více informací se dočtete v článku o historii cen na Aliexpress.

Přidejte si pomůcku do těchto prohlížečů na počítači (Chrome, Mozilla a Opera):

Chrome icon  firefox icon  Opera icon

I v mobilní aplikaci AliHistory bude brzy možnost žádat český výraz, který vám ho přeloží a vyhledá anglicky Vámi hledané zboží.

Kliknutím na ikonu si přidáte pomůcku AliHistory do svého mobilního telefonu nebo tabletu

alihistory stahnout google play

 

Pokud máte nějaké otázky, nebo Vám něco nefunguje, tak nám napište pod tento článek.

 

1 komentář

  1. Dobrý den, zadám název (česky) výrobku, ali mi ho najde, ale podrobný popis a technické údaje výrobku (language) nejde zvolit čeky. Proč?
    Než jsem zvolil Český vyhledávač pro Aliexpress tak v Language se dal zvolit jazyk čeština. Teď mi překlad (language) zmizí.
    Díky Zdeněk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno