Jak najít dobré produkty a prodejce na Aliexpress?

0
63
S čím vám můžeme pomoct?

S doplňkem Aliexpress Superstar ve vašem prohlížeči se Vám zobrazí hodnocení prodejce přímo u vybraného produktu. Podle barvy smajlíka a % doporučení jednoduše poznáte, zda je tento prodejce ověřený nebo ne. Hodnocení probíhá na základě několika faktorů, které vidíte přímo rozepsané níže.

Hodnoceni prodejce Aliexpress

Jak najdu produkt?

1. Do vyhledávacího pole zadejte název produktu, který hledáte. Produkty můžete vyhledávat podle názvu nebo funkcí, jako je značka, umělec, barva atd. Pokud neumíte anglicky, tak můžete využít funkci v doplňku Aliexpress Superstar a vyhledávat zboží v češtině. Stačí zadat hledaný výraz v českém jazyce do vyhledávacího pole, kde je logo doplňku Aliexpress Superstar.

vyhledavani cesky aliexpress

 

2. Pokud jste se nerozhodli, jaký produkt byste chtěli najít, můžete zkusit produkt vyhledat v sekci kategorií nebo v našem seznamu propagačních produktů pod vyhledávací lištou.

3. Dále můžete použít filtr při vyhledávání produktů pomocí nástrojů pro pokročilé vyhledávání.

 

– Podrobné informace o produktu se zobrazí na stránce s podrobnostmi o produktu. Tyto informace zahrnují specifikace produktu, informace o prodejci a recenze kupujících.

– Všechny produkty na AliExpress jsou zveřejněny konkrétním prodejcem. Kliknutím na tlačítko Contact můžete napsat prodejci o další podrobnosti o produktu.

Jak najdu dobrého prodejce?

Kromě již výše uvedeného tipu pomocí dopňku Aliexpress Superstar, jak najít ověřeného prodejce jsou další možnosti, na které se můžete zaměřit.

1. Filtrujte nejlépe hodnocené prodejce pomocí pokročilého vyhledávacího nástroje.

2. Zkontrolujte hodnocení prodejce. Toto hodnocení je založeno na recenzích ostatních kupujících.

3. Zpětná vazba ostatních kupujících je cenným hodnocením, abychom zjistili, zda je prodejce důvěryhodný. Podívejte se na recenze produktů, zpětnou vazbu na služby a další relevantní informace.

4. Ptejte se. Můžete klepnout na  Questions & Answers (Otázky a odpovědi), můžete zkontrolovat otázky a odpovědi jiného kupujícího na stránce Question List (Seznam dotazů) a můžete také klást otázky, abyste čekali na odpověď ostatních kupujících, kteří již obdrželi produkty.

Pokud máte stále nějaké pochybnosti, nebojte se kontaktovat prodejce a zeptat se. Dobří prodejci obvykle rychle odpovídají.

Chcete-li získat více informací o produktu (velikost, barva, doprava atd.), proveďte následující kroky:

Krok 1. Otevřete stránku produktu kliknutím na název nebo obrázek produktu

Krok 2.

– Podívejte se na Overview (Přehled), abyste znali popis produktů, obrázky produktů, informace o balení

– Podívejte se na Customer Reviews (Zákaznické recenze), abyste po nákupu odkazovali na komentáře ostatních spotřebitelů

– Zkontrolujte Specifications (Specifikace), abyste věděli specifika položky (materiál, velikost, typ položky, funkce atd.)

– Zaškrtněte Shipping (Doprava) a vyberte ten správný způsob dopravy

– Zkontrolujte Buyer Protection (Ochrana kupujícího), abyste věděli, kolik dnů má AliExpress garanci vrácení peněz

Pokud jste Vám ještě stále chybí další informace k produktu, tak kontakujte prodejce a požádejte ho o další informace.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno