Nemůžu otevřít spor na Aliexpress, co mám dělat?

0
116
S čím vám můžeme pomoct?

Pokud máte potíže s otevřením sporu, podívejte se na níže uvedené možné důvody:

  • Neobdrželi jste objednávku
  • Produkt neodpovídá popisu

Neobdrželi jste objednávku

1. Objednávka je odeslána do 10 dnů, kdy stav zásilky ještě nemusí být aktualizován. Pokud se informace o sledování i po 10 dnech zdají abnormální, můžete zahájit spor.

2. Balík je na cestě. Sledujte aktualizaci logistických informací. Pokud je objednávka stále v dodací lhůtě objednávy, tak počkejte. Po uplynutí garantované dodací lhůty máte na otevření sporu 15 denní ochrannou lhůtu.

3. Prodávající odeslal zboží po zamítnutí vaší žádosti o zrušení objednávky, buďte prosím trpěliví a počkejte na doručení balíku. Pokud zboží nechcete, můžete zboží při dodání odmítnout nebo vraťte zboží zpět prodejci a otevřete reklamaci.

Produkt neodpovídá popisu

1. Ochranná lhůta kupujícího může skončit.

Spor můžete otevřít 11. den po odeslání vaší objednávky prodejcem a do 15 dnů od dokončení objednávky. Pokud ochranná lhůta kupujícího vypršela, kontaktujte prosím prodávajícího, domluvte se s prodávajícím za účelem dosažení dohody.

2. V reklamačním formuláři jsou chyby.

Formulář sporu podporuje pouze 500 znaků. Odeberte prosím znaky a diakritiku z formuláře.

3. Nenahráli jste důkazy.

U sporů z důvodu problému s kvalitou, produkt nevypadá, tak jak byl popsán prodejcem, zboží je poštkozené je vždy potřeba doloži důkaz. Nahrajte jednu až tři fotografie nebo jedno video jako důkaz.

4. Formulář obsahuje nepodporovaný typ souboru.

Mezi podporované typy souborů, které lze přidat do reklamačního formuláře, patří: .jpg, .jpeg, .bmp, .gif a .png. Každý dokument by měl být menší než 2 MB. Upozorňujeme, že dokumenty Word, excelové listy a další typy souborů nejsou podporovány.

Pokud jste již přidali přílohu, ale stále se vám zobrazuje upozornění „Přidejte přílohy“, komprimujte obrázek a nahrajte jej znovu.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno