Proč se po zaplacení ve stavu objednávky zobrazuje „Platba se ověřuje“ na Aliexpress?

0
79
S čím vám můžeme pomoct?

V systému Aliexpress je proces ověřování plateb, který zaručí bezpečnost vaší platby.

  • 95 % objednávek bude ověřeno do 3 hodin
  • 99,9 % objednávek bude ověřeno do 24+6 hodin

Platba se úspěšně odečte po ověření.

  1. Úspěšné ověření pomůže aktualizovat stav objednávky na Awaiting Shipment. Po aktualizaci stavu objednávky prodávající připraví zásilku. Více informací o odeslání zboží naleznete v části Kdy obdržím svou objednávku z Aliexpress?.

2. Neúspěšná verifikace platby uzavře Vaši objednávku Closed order. Platba bude vrácena na vaši kreditní kartu, kterou jste zaplatili za tuto objednávku, obvykle vám budou peníze vráceny do 10-20 dnů.

V níže uvedených scénářích může ověření platby přesáhnout 24 hodin:

1. Sofort platba, která trvá asi 6 dní, než se platba normálně projeví v našem systému. Vyčkejte proto prosím 6 dní a zkontrolujte stav objednávky. Sofort je jednorázová platební metoda se zpožděným oznámením, která vyžaduje, aby zákazníci ověřili svou platbu. Přesměruje je na portál jejich banky k ověření platby a obvykle trvá 2 až 14 dní, než obdrží oznámení o úspěchu nebo selhání.

2. Platba jinými platebními metodami, než je Sofort Banking. Může dojít ke zpoždění, protože existuje obrovské množství objednávek. Počkejte prosím ještě několik hodin a zkontrolujte to znovu.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno