Jak koupit mobil iPhone na Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: 2 komentáře.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 502 , Průměr: 4,98)

Moc byste ho chtěli, ale z nějakého důvodu do něho nechcete investovat tak vysokou částku peněz. O čem je řeč? Ano, jedná se o mobilní telefon Iphone. Na Aliexpress se dá dnes koupit všechno, takže tam najdete i svůj vysněný iPhone 🙂  Cena se liší ve většině případů o několik tisíc, než v oficiálních obchodech Applu. A protože mám stejný zájem jako Vy, tak jsem pro Vás připravil souhrn názorů a recenzí nejlepších prodejců iPhone 5S, iPhone 5c, 5 a  4S podle zákazníka i podle Aliexpress. Je jasné, že hodně prodejců na Aliexpress prodává repliky Iphonu a proto musíte umět identifikovat tyto „fejkové“ modely telefonů.

 

Jak koupit iPhone 5c na Aliexpress
iPhone 5c

Obchody s nejlepším hodnocením na prodej iPhonu na Aliexpress

Níže najdete obchody, které se zaměřují na prodej mobilů. Klikněte na odkaz a dostanete se do obchodu.

Obchod 1: Sunshine Technology –  kromě výborné pověsti nabízí tento obchod i celou řadu IPhonu ( 4S,  5c,  5S,  6) a další mobilní příslušenství.

Obchod 2: Big Home  – doporučuji podívat se i na tento obchod, kde můžete koupit iPhone 6.

Obchod 3: Goldway – tento obchod je vysoce doporučen i pro ostatní značky telefonů. Podle mého názoru nejlepší obchod na prodej mobilních telefonů je rozhodně Goldway Aliexpress. Nejen, že má dobrou pověst, výrobky mají také výbornou kvalitu a pyšní se skvělým přístupem k zákazníkovi. Proto jim Aliexpress udělil nejlepší hodnocení jaké mohli získat. Obchod je velmi spolehlivý a nabízí velkou škálu telefonů.


Pouzdra a příslušenství pro iPhone 4, 5 a 6 a iPad

Pokud už jste si vybrali a objednali svůj vysněný iPhone, tak k němu budete potřebovat ještě různé příslušenství jako jsou kryt, nabíječka, sluchátka a další. V tomto případě Vám doporučuji obchod RCD Technology. Tento obchod má výbornou reputaci a velmi kvalitní výrobky.

Jak koupit iPhone 5s na Aliexpress
iPhone 5s

 

Proč jsou iPhony na Aliexpress tak levné?

Určitě každého z Vás napadla otázka:„Proč jsou ty iPhony na Aliexpress tak levné?“ Zkoušel jsem na tuto otázku najít odpověď. A podle mého průzkumu se jedná o iPhony, které jsou nějakým způsobem upravené. Může se jednat o telefony, na kterých se musel vyměnit kryt, obrazovka nebo jiná část a z toho důvodu se z výroby dostali s nějakou kosmetickou vadou. A za tu cenu to zase nezní tak hrozné 🙂


Jak si vybrat spolehlivého prodejce?

Pokud se rozhodnete pro jiný obchod, než který jsem Vám doporučil výše, tak prosím nezapomeňte na hlavní pravidla, které musíte před koupí iPhonu udělat.

  1. Podívejte se jaké má obchod hodnocení. (článek Jak vybrat správného prodejce)
  2. Přečtěte si recenze od zákazníků, kteří již u daného prodejce nakupovali
  3. Kontaktujte prodejce a zeptejte se na to, co Vás zajímá. Pokud Vám prodejce nebude odpovídat, tak i to je pro Vás indikátor toho, že se porozhlédnete po jiném obchodě

 

 

Jak koupit iPhone 6 na Aliexpress
iPhone 6

 


S jakým dotazem kontaktovat prodejce iPhonu na Aliexpress?

Připravil jsem pro Vás anglický text, který můžete prodejci napsat, abyste zjistili jaký iPhone prodává. Píši, že mám zájem o koupi jednoho z jejich modelů iPhone 6, ale předtím bych se chtěl zeptat na dvě otázky. V první otázce se ptám jestli je iPhone 100 % originál nebo replika. Ve druhé otázce se ptám jestli je  úplně nový nebo repasovaný. Samozřejmě si text můžete libovolně upravit.

Dear seller,

I am interested in buying one of your model iPhone 6. Before that, I would like to know the following:

1 – Is the iPhone 6 100% original or is it a replica?

2 – Is the iPhone 6 brand new or reconditioned?

Thank you in advance


A co na závěr?

Určitě některým z Vás vrtá hlavou, co budu dělat když telefon přestane fungovat? To se samozřejmě může stát. Stejně tak se Vám to může stát u telefonu zakoupeného v českých obchodech. Na mobilní telefony zakoupené v ČR také nemáte doživotní záruku a elektronika po určité době odejde, ať už je to originál nebo fake. Ke každé elektronice musíte přistupovat jako ke spotřebnímu zboží. Hodně mých kamarádů má iPhone a většina z nich má i rozbitý celý display. Opravit display na tomto telefonu Vás může stát stejně jako si pořídit nový iPhone z Aliexpress 🙂  Na Ali můžete koupit kvalitní telefon za mnohanásobně nižší cenu, jen je potřeba hledat 🙂

Budu rád když se se mnou podělíte o Vaše zkušenosti, takže pište do komentáře nebo do diskuze na www.AliRecenze.cz 🙂 Tady se můžete podívat na recenzi Tomáše, který si iPhone na Aliexpress kupoval – recenze zde.

Nezapomeňte se podívat na další články Srovnání Huawei Mate 7 a 8 na Aliexpress nebo na článek o Power banky Xiaomi Mi z AliexpressPower banky. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Autor: Milan Hrdlička

 

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Počet komentářů: 2Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Aliexpress 11.11.2018 shopping tip nakupovani
TOP výběr 50-ti akčních produktů pro 11.11. na Aliexpress

Do tohoto článku jsme Vám vybrali zboží, které se vyplatí nakoupit 11.11.2018. Zároveň se můžete inspirovat ke koupi vánočních dárků....

Zavřít