Jak vyhledat originální Air Max NIKE na Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 753 , Průměr: 4,90)


Kdo už nějakou dobu nakupuje v Číně, tak ví, že se tam dají koupit kvalitní věci za super cenu. Výhodou je když umíte to správné zboží a prodejce vyhledat. Na Aliexpress je to úplně stejné, ať už hledáte kalhoty, trička, mikiny, bundy, spodní prádlo nebo obuv. V tomto článku se zaměříme na nákup značkové obuvi NIKE. Tato značka je velmi kvalitní a mezi zákazníky velmi žádaná. Na trhu je v prodeji pánská, dámská, ale i dětská obuv. Nejprve se dozvíte, jak vyhledat originální obuv NIKE na Aliexpress a dále Vám doporučíme nejlepší prodejce sportovního vybavení a oblečení na Aliexpress.

Čtěte  – 5 tipů, jak poznat NIKE fejk

 

Vyhledávání originální obuvi NIKE

Mezi hlavní modely obuvi NIKE patří Roshe Nike, Nike Air Jordan, Nike Janoski, Nike Air Max, Air Force 1 nebo Nike Huarache. Pokud hledáte originální obuv a né fejk, tak do vyhledávacího okna na Aliexpress napíšete, co chcete vyhledávat a k tomu slovo original. V našem případě tedy hledáme běžeckou obuv značky Nike, proto text do vyhledávače bude následující: Nike running original. Na obrázku vidíte, jak by to mělo vypadat. Červené šipky ukazují na co se máte zaměřit při výběru obuvi.

 

1 nike fake obuv aliexpress

 

Doporučuji seřadit obuv podle počtu objednávek (Orders) a vybírat podle hodnocení prodejce. To by měl být Váš první ukazatel. Jestli na Aliexpress začínáte, tak se podívejte na návod Jak vybrat správného prodejce a vyhnout se podvodníkům. Dle seřazení jsme si vybrali tohoto prodejce a obuv Nike Air Max 90.

 

2 nike fake obuv aliexpress

 

Další věc na kterou se musíte zaměřit je, zda je u zboží uvedeno potvrzení o originalitě produktu. Prodejce, který má u svého zboží uvedenou značku Guaranteed Genuine, tak je zapojen do speciálního programu Aliexpress. Tato značka Vám zaručuje garanci vrácení peněz v případě, že Vám dorazí fejk a ne originál. Jak má značka garance vypadat vidíte na obrázku níže.

 

3 nike fake obuv aliexpress

 

Vráceny Vám budou i náklady na poštovné.  Jestliže prodejce prodává fejk, ale láká zákazníky na fotku originální obuvi, tak porušuje pravidla Aliexpress. Takový prodejce může být za porušení obchodních podmínek vyřazen z Aliexpress. Pokud si nejste jistí, zda se jedná o fejk nebo originál, tak určitě kontaktujte prodejce a zeptejte se. Někdy můžete narazit na takovou akční cenu, kdy podle ceny nepoznáte, zda se jedná o fejk nebo originál.

 

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete seznam nejlepších prodejců sportovního vybavení a oblečení a hlavně na co si dát POZOR ….


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Stavy zasilek Aliexpress kde je balicek
45. Stavy zásilek – kde se nachází můj balíček

Co znamenají jednotlivé stavy balíčků? Během přepravy se balíčky nachází v různém stavu. V návodu si projdeme jednotlivé stavy balíčků,...

Zavřít