Jak vyhledat originální Air Max NIKE na Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 753 , Průměr: 4,90)


Kdo už nějakou dobu nakupuje v Číně, tak ví, že se tam dají koupit kvalitní věci za super cenu. Výhodou je když umíte to správné zboží a prodejce vyhledat. Na Aliexpress je to úplně stejné, ať už hledáte kalhoty, trička, mikiny, bundy, spodní prádlo nebo obuv. V tomto článku se zaměříme na nákup značkové obuvi NIKE. Tato značka je velmi kvalitní a mezi zákazníky velmi žádaná. Na trhu je v prodeji pánská, dámská, ale i dětská obuv. Nejprve se dozvíte, jak vyhledat originální obuv NIKE na Aliexpress a dále Vám doporučíme nejlepší prodejce sportovního vybavení a oblečení na Aliexpress.

Čtěte  – 5 tipů, jak poznat NIKE fejk

 

Vyhledávání originální obuvi NIKE

Mezi hlavní modely obuvi NIKE patří Roshe Nike, Nike Air Jordan, Nike Janoski, Nike Air Max, Air Force 1 nebo Nike Huarache. Pokud hledáte originální obuv a né fejk, tak do vyhledávacího okna na Aliexpress napíšete, co chcete vyhledávat a k tomu slovo original. V našem případě tedy hledáme běžeckou obuv značky Nike, proto text do vyhledávače bude následující: Nike running original. Na obrázku vidíte, jak by to mělo vypadat. Červené šipky ukazují na co se máte zaměřit při výběru obuvi.

 

1 nike fake obuv aliexpress

 

Doporučuji seřadit obuv podle počtu objednávek (Orders) a vybírat podle hodnocení prodejce. To by měl být Váš první ukazatel. Jestli na Aliexpress začínáte, tak se podívejte na návod Jak vybrat správného prodejce a vyhnout se podvodníkům. Dle seřazení jsme si vybrali tohoto prodejce a obuv Nike Air Max 90.

 

2 nike fake obuv aliexpress

 

Další věc na kterou se musíte zaměřit je, zda je u zboží uvedeno potvrzení o originalitě produktu. Prodejce, který má u svého zboží uvedenou značku Guaranteed Genuine, tak je zapojen do speciálního programu Aliexpress. Tato značka Vám zaručuje garanci vrácení peněz v případě, že Vám dorazí fejk a ne originál. Jak má značka garance vypadat vidíte na obrázku níže.

 

3 nike fake obuv aliexpress

 

Vráceny Vám budou i náklady na poštovné.  Jestliže prodejce prodává fejk, ale láká zákazníky na fotku originální obuvi, tak porušuje pravidla Aliexpress. Takový prodejce může být za porušení obchodních podmínek vyřazen z Aliexpress. Pokud si nejste jistí, zda se jedná o fejk nebo originál, tak určitě kontaktujte prodejce a zeptejte se. Někdy můžete narazit na takovou akční cenu, kdy podle ceny nepoznáte, zda se jedná o fejk nebo originál.

 

Pokračujte ve čtení článku na stránce 2, kde najdete seznam nejlepších prodejců sportovního vybavení a oblečení a hlavně na co si dát POZOR ….


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2


Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Clo, DPH, doprava Gearbest
5. Clo, DPH a doprava na GearBest

V poslední době vás zásobujeme různými slevami na zahraniční e-shop Gearbest, který má v nabídce nejrůznější zboží už tak za...

Zavřít