Sportovní kamera SJ4000 a GoPro z Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: 5 komentářů.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 109 , Průměr: 4,90)

V této digitální době, kdy si všichni všechno fotíme a natáčíme, začali být akční kamery extrémně populární. Nejvýznamnější značkou kamer do extrémních podmínek je GoPro. Sportovní kamery GoPro dominují na trhu, protože nabízí nadprůměrné specifikace, různé funkce a vynikající kvalitu. Na základě těchto parametrů je přizpůsobena i vysoká cena (od $270 – $470), kterou si ne každý může dovolit. Proto začaly vznikat levnější kopie této outdoorové kamery s názvem SJCAM. Tyto kopie jsou velice populární a mají nespočetně velké množství pozitivních hodnocení.

SJCAM si můžete koupit i v českých e-shopech, ale za mnohem vyšší cenu. Obchodníci pouze přeprodávají stejně zboží jako je na Aliexpress. Když už umíte nakupovat na Aliexpress, tak si můžete kameru objednat sami přímo z Ali. Ušetříte tím spoustu peněz. Na co si dávejte pozor jsou falzifikáty SJCAM. To mohou být opravdu nepovedené kopie GoPro. V tomto článku jsme pro Vás připravili srovnání kamer SJ4000 a GoPro. Najdete zde také seznam ověřených prodejců z Aliexpress, kteří prodávají originální kamery SJ4000 za skvělou cenu.

 

Seznam ověřených prodejců kamer SJ4000 a SJ5000:

 

Puhui Digital – 5 diamantů

  • nabízí SJ kamery
  • produkty mají výborné hodnocení
  • koupíte zde veškeré potřebné příslušenství ke sportovním kamerám

Shenzhen sWm global mall – 3 diamanty

  • nabízí příslušenství ke kamerám GoPro

Shenzhen New Launch Technology Co.,Ltd – 5 diamantů

  • nabízí SJ kamery
  • příslušenství ke sportovním kamerám GoPro a SJ4000

Shenzhen Comfast Network Technology Co., Ltd – 3 diamanty

 

Pokud si nevybere u těchto ověřených prodejců, tak se podívejte na celou nabídku SJCAM na Aliexpress. Trh s akčními kamerami se rozšiřuje velmi rychle, a proto se i nabídka na Aliexpress se bude rozrůstat.

 

Jaký je rozdíl mezi kamerou SJ 4000 a GoPro?

My jsme se na tyto kamery podívali a pečlivě je porovnávali. Abychom srovnávali přibližně stejně věci, tak jsme zvolili nejlevnější model GoPro Hero za cenu cca $140 a kameru SJ4000 Aliexpress za $70.

 

                Zakladní GoPro HERO ($140)                                        SJCAM SJ-4000 ($58~$70)

        go pro aliexpress                SJCAM SJ4000 aliexpress

 

Recenze na SJ4000 a srovnání s GoPro

 

A. Fyzický design kamery SJ4000 z Aliexpress

 

Velikost a tvar SJ4000 je přibližně stejny jako u GoPro. Mezi kamerami jsou malinké velikostní rozdíly, a proto zamezují kombinování pouzdra a kamery navzájem. Ovladatelnost kamer je velice podobná.

K dispozici jsou porty pro micro SD, micro USB a micro HDMI. Vyjímatelný akumulátor je přístupný ve spodní části přes pevný kryt kamery. Baterie SJ4000 jsou velice lehké, ale to nemá žádný vliv na výdrž baterie. Baterie dodávané v balení vydrží 1,5 hodiny nepřetržitého nahrávání. Vodotěsné pouzdro do 30 m je dostatečně robustní, aby zvládlo úměrnou míru zátěže. Toto pouzdro je navrženo, tak aby se vším podobalo vodotěsnému pouzdru GoPro. A stejně jako u GoPro si budete moc vybrat z osmi různých barev.

U kamery SJ4000 je součástí balení i různé příslušenství. Příslušenstvím je myšleno různé úchyty, konektory, pásky a vodotěsné pouzdro. Úchytky a spojky jsou vyrobeny z plastu a silnými ocelovými šrouby a konektory. SJ4000 mají stejný úchytný systém jako GoPro, takže je možné je navzájem kombinovat.

Oproti GoPro máte v balíčku ještě spoustu dalších úchytek. Najdete tam držák na přilbu, držák na kolo a další otvor pro pás, přilnavé pásky a další vychytávky z obrázku níže.

 

sportovni-outdoorova-kamera-prislusenstvi

 

Pokračujte ve čtení recenze na stránce 2, kde kromě recenze najdete i přehlednou srovnávací tabulku kamer GoPro a SJ4000


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLA


Stránky: 1 2 3

Počet komentářů: 5Zapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
01 Co je to Aliexpress nakupy
01 – Co je Aliexpress a proč tady nakupovat

Aliexpress. Co to je? Všimla jsem si, že někteří z Vás neznají Aliexpress.com nebo se tam dokonce bojí nakupovat :)...

Zavřít