IOSS číslo Aliexpress, adresa prodejce a faktura – celní prohlášení

0
150
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (521 hlasů, průměr: 4,99 z 5)
Loading...

IOSS číslo Aliexpress je pro Vás při vyplňování celního prohlášení důležité. Proto jsme se rozhodli připravit velmi krátký článek pouze s IOSS číslem Aliexpress, adresou prodejce a kde najdete fakturu k objednávce.

IOSS, adresa, faktura

Pokud musíte vyplnit celní prohlášení na zásilku do 150 eur (dorazila z Číny, USA, VB) přes aplikaci eCeP, tak budete potřebovat mimo jiné tyto informace:

IOSS číslo Aliexpress: IM5280002556

Adresa: Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, NL826439810B01
8 Shenton Way, #45-01 AXA Tower, Singapore

Faktura: Další informace najdete na faktuře z Aliexpress. Podívejte se na náš návod Kde najdu fakturu na zboží z Aliexpress?

Kdy nemusím řešit celní prohlášení?

Když objednáváte zboží do 150 eur s dopravou Aliexpress Standard Shipping nebo Saver Shipping. Tuto dopravu si můžete jednoduše i vyfiltrovat a máte po starostech. Vše důležité najdete v článcích:

Prodejci taky napište, aby nezapomněl na balíček uvést číslo IOSS. Vyhnete se tak vyplňování celního prohlášení.

Napište nám do komentáře pod článek, jaké informace jste potřebovali pro vyplnění eCeP a zda bylo obtížné je pro Vás získat. Pomůžete, tak ostatním nakupujícím.

Přihlaste se k odběru novinek Přihlášení k odběru novinek nebo notifikaci na webu (zvoneček v  právem spodním rohu), ať se o nových informacích hned dozvíte.

Pokud se chcete poradit s ostatními nakupujícími na Aliexpress, tak se přidejte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – česká poradna, zkušenosti, rady a tipy nebo se zapojte do diskuze na webu alirecenze.cz.

Jak je náročné vyplnění celního prohlášení v eCeP?
1 hlas

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno