11 – Jak si přidat zboží do seznamu přaní Wish List Aliexpress

0
2159

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (563 hlasů, průměr: 4,90 z 5)

Loading...

Jak funguje Wish List ? Po přidání zboží do tohoto seznamu už nemusíte dále vyhledávat zboží, které se Vám líbí. Je to něco jako seznam přání. Velkou výhodou a hlavním důvodem vytvoření tohoto videa je právě to, že Aliexpress za Vás sleduje vývoj ceny u Vámi vybrané položky, kterou máte ve svém listu přání (wish liste).

Vytvoření seznamu přání Wish List

Přes hlavní stránku se dostanete do záložky Wish List. Po levé straně máte panel, kde kliknete na Create a Wish List. Do políčka List name napíše název svého nového wish listu např. dárky. A vyberete jestli si přejete, aby byl wishlist veřejný (Public) nebo soukromý (Private). Veřejný wishlist je otevřený pro všechny uživatele a mužete ho i sdílet. Soukromý wishlist je jen a jen pro Vás, takže si tam můžete dávat cokoliv. Samozřejmě si můžete nastavit všechny wishlisty na soukromé. Tím se dostávám i k tomu, že je zde možnost vytváření více wishlistů. Nastavení soukromí můžete později změnit přes tlačítko Edit list v pravém horním rohu v sekci wishlist.

jak-pridat-zbozi-do-wish-listu-2

Jak si pridat zbozi do Wish Listu na Aliexpress

Další možností jak vytvořit nový seznam přání je už během vybírání produktu, kdy kliknete na Add to Wish List (přidat do seznamu přání). A buď si vyberete, že chcete dané zboží přidat do již vytvořených wish listů nebo vytvoříte úplně nový. To už je na Vás. Podívat se na uložené zboží můžete zase přes hlavní panel nabídky Aliexpress a záložku Wish List.

Jak pridat zbozi do wish list

Sledování zboží, které bylo zlevněné

Pokud chcete vyfiltrovat zboží ve Vašem wish listu podle toho, které položky jsou právě zlevněné, tak klikněte na Pay Less List.

jak nakoupit nejlevneji na Aliexpress

Sdílení Wish Listu

Svůj veřejný Wish List můžete sdílet i na sociálních sítích, např. pokud se chcete pochlubit kamarádkám, co se chystáte objednat 🙂 Je to velice jednoduché, stačí kliknout na jednu z ikonek, kde ukazuje šipka v obrázku níže. Záleží na Vás, kde chcete svůj Wish List sdílet.

Sdílení Wish Listu na sociálních sítích

Ukázala jsme Vám jak přidávat zboží do seznamu přání, teď Vám ukážu jak si z něho zboží zase odebrat. Aliexpress nemá automaticky nastaveno, že pokud si daně zboží z wish listu koupíte, tak Vám pak i zmizí. Pokud dané zboží ve Wish Listu už nechce mít, tak ho musíte odstranit ručně – pomocí tlačítka Remove. Osobně se mi funkce Wish List moc líbí 🙂 Takže určitě doporučuji používat i Vám.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno