11 – Jak si přidat zboží do seznamu přaní Wish List Aliexpress

3
2825


Jak funguje Wish List ? Po přidání zboží do tohoto seznamu už nemusíte dále vyhledávat zboží, které se Vám líbí. Je to něco jako seznam přání. Velkou výhodou a hlavním důvodem vytvoření tohoto videa je právě to, že Aliexpress za Vás sleduje vývoj ceny u Vámi vybrané položky, kterou máte ve svém listu přání (Wish listu).

Vytvoření seznamu přání Wish List

Přes hlavní stránku se dostanete do záložky Wish List.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene a

Po levé straně máte panel, kde kliknete na Create a Wish List. Do políčka List name napíše název svého nového wish listu např. dárky. A vyberete jestli si přejete, aby byl wishlist veřejný (Public) nebo soukromý (Private). Veřejný wishlist je otevřený pro všechny uživatele a mužete ho i sdílet. Soukromý wishlist je jen a jen pro Vás, takže si tam můžete dávat cokoliv. Samozřejmě si můžete nastavit všechny wishlisty na soukromé. Tím se dostávám i k tomu, že je zde možnost vytváření více wishlistů. Nastavení soukromí můžete později změnit přes tlačítko Edit list v pravém horním rohu v sekci wishlist.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene e

Název Vašeho Wish Listu pište bez háčků a čárek.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene 7

Pokud byste napsali název s diakritikou, tak Vám vyskočí tento error a dále Vás to nepustí dokud chybu neopravíte.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene 3

Další možností jak vytvořit nový seznam přání je už během vybírání produktu. Kliknutím na na srdíčko si přidáte zboží do seznamu přání.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene c

Zobrazí se Vám, že zboží bylo přidáno do Wish Listu. A vy si ho následně můžete přesunout do Vámi vytvořeného listu např. Hodinky. Nebo si můžete pomocí Create a Wish List vytvořit úplně novou složku. Podívat se na uložené zboží můžete zase přes hlavní panel nabídky Aliexpress a záložku Wish List.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene b

Chcete dostat upozornění, že se Vaše zboží ve Wish Listu zlevnilo?

Ve Wish Listu klikněte na Alert Settings a vyberte, jak často chcete dostávat upozornění o zlevnění zboží ve Vašem Wish Listu.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene e

Máte tyto možnosti:

  1. Nechci dostávat upozornění.
  2. Chci dostávat upozornění o slevách každý den.
  3. Chci dostávat upozornění každé 3 dny.

Vyberte jednu z možností a potom klikněte na Save.

Wish list seznam prani aliexpress cina nakupovani oblibene 9

Ukázala jsme Vám jak přidávat zboží do seznamu přání, teď Vám ukážu jak si z něho zboží zase odebrat. Aliexpress nemá automaticky nastaveno, že pokud si daně zboží z wish listu koupíte, tak Vám pak i zmizí. Pokud dané zboží ve Wish Listu už nechce mít, tak ho musíte odstranit ručně – pomocí tlačítka Remove. Osobně se mi funkce Wish List moc líbí 🙂 Takže určitě doporučuji používat i Vám.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlášení k odběru novinek

nebo notifikaci na webu (zvoneček v  právem spodním rohu), ať se o nových informacích hned dozvíte.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Nebo se přidejte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – česká poradna, zkušenosti, rady a tipy. Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. A jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Databáze odpovědí Aliexpress

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    bohužel už toto rozložení asi není aktuální. Já momentálně nikde nevidím možnost založení nového Wish Listu. Pokud otevřu Default Wish List, pak mám po levé straně Account info a objednávky atp.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno