33 – Jak si přepnout produkt Aliexpress do anglické verze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 1 437 , Průměr: 4,95)


V tomto návodu se naučíte přepnout stránku Aliexpress do angličtiny, aniž byste přišli o zobrazený produkt. V praxi to znamená, že jste si otevřeli odkaz, ale stránka a produkt Aliexpress je v ruštině nebo portugalštině. Co teď s tím? Rusky ani portugalsky neumíte, takže si dáte stránku přepnout do angličtiny pomocí Go to Global Site (English). Po tomto kroku už máte sice stránku v angličtině, ale ztratil se Vám prohlížený produkt. Díky tomuto návodu už o produkty nepřijdete a budete si je umět přepnout do angličtiny. 

1. Prohlížený produkt

Klikli jste na odkaz, ale zobrazuje se Vám v portugalštině. Podívejte se do adresního řádku a zkopírujte číslo pomocí klávesové zkratky Ctrl+C, které je napsané před .html. Šipka na něj ukazuje v kroku číslo 1. Potom klikneme na Go to Global Site (English) v pravém horním rohu.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

2. Vložení čísla produktu

Po kliknutí na Go to Global Site (English) se přesunete na hlavní stránku, která je již v angličtině a do vyhledávacího pole vložíte zkopírované ID číslo produktu. K vložení čísla použijte klávesovou zkratku pomocí zkratky Ctrl+V. Následně stiskněte Enter nebo klikněte na lupu, na kterou ukazuje druhá šipka.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

3. Produkt se zobrazuje v angličtině

Po stisknutí enter se Vám požadovaný produkt zobrazí v angličtině.

aliexpress-prepnout-jazyka-anglictiny-cina-verze-anglicke

 

Návod pro mobilní zařízení v prohlížeči

1. Klikněte na MENU

jazyk 1

 

2. Klikněte na jazyk

jazyk 3

3. Vyberte Angličtinu

jazyk 2

 

 

 

Určitě se podívejte na náš nový článek o nepovedených online nákupech

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.

 


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA
Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
Narozeniny aliexpress 7t birthday anniversary CR
Kdy začínají narozeninové slevy Aliexpress?

Aliexpress slaví 7. narozeniny a jejich prodejci připravili pro nás všechny výborné slevy. A jak to na Aliexpress býva, tak...

Zavřít