33 – Jak si přepnout produkt Aliexpress do anglické verze

0
4101


V tomto návodu se naučíte přepnout stránku Aliexpress do angličtiny, aniž byste přišli o zobrazený produkt. V praxi to znamená, že jste si otevřeli odkaz, ale stránka a produkt Aliexpress je v ruštině nebo portugalštině. Co teď s tím? Rusky ani portugalsky neumíte, takže si dáte stránku přepnout do angličtiny pomocí Go to Global Site (English). Po tomto kroku už máte sice stránku v angličtině, ale ztratil se Vám prohlížený produkt. Díky tomuto návodu už o produkty nepřijdete a budete si je umět přepnout do angličtiny. 

1. Prohlížený produkt

Klikli jste na odkaz, ale zobrazuje se Vám v portugalštině. Podívejte se do adresního řádku a zkopírujte číslo pomocí klávesové zkratky Ctrl+C, které je napsané před .html. Šipka na něj ukazuje v kroku číslo 1. Potom klikneme na Go to Global Site (English) v pravém horním rohu.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

2. Vložení čísla produktu

Po kliknutí na Go to Global Site (English) se přesunete na hlavní stránku, která je již v angličtině a do vyhledávacího pole vložíte zkopírované ID číslo produktu. K vložení čísla použijte klávesovou zkratku pomocí zkratky Ctrl+V. Následně stiskněte Enter nebo klikněte na lupu, na kterou ukazuje druhá šipka.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

3. Produkt se zobrazuje v angličtině

Po stisknutí enter se Vám požadovaný produkt zobrazí v angličtině.

aliexpress-prepnout-jazyka-anglictiny-cina-verze-anglicke

 

Návod pro mobilní zařízení v prohlížeči

1. Klikněte na MENU

jazyk 1

 

2. Klikněte na jazyk

jazyk 3

3. Vyberte Angličtinu

jazyk 2

 

 

 

Určitě se podívejte na náš nový článek o nepovedených online nákupech

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno