Alfawise domácí bezpečnostní kamera a chůvička v jednom

0
1677

V této recenzi jsme se zaměřili na velmi oblíbené domácí kamery. Vybrali jsme pro Vás kameru značky Alfawise, která za málo peněz dokáže hodně muziky! Značka Alfawise se zabývá výrobou domácích technologií, tak aby uživatelům ulehčili život a navíc za rozumnou cenu. Navíc u jejich výrobků oceníte inteligentní a jednoduchý design. O této značce jsme již psali v recenzi na ústní sprchu Alfawise.

Proč si koupit bezdrátovou kameru?

1. Blíží se doba dovolených a určitě oceníte pokud za Vás někdo pohlídá Váš byt, dům nebo chatu. Budete mít přehled o tom, co se děje doma během Vaší nepřítomnosti.
2. Kamera má noční vidění, takže ji využijete i jako chůvičku pro Vaše miminko.
3. Můžete sledovat svého domácího mazlíčka, který zůstal doma sám po Vašem odchodu do práce nebo na nákup.
4. Sledování Vaší domácnosti je možné i na telefonu.
5. Záznam z kamery se Vám ukládá na SD kartu, takže pokud si budete chtít přehrát záznam se zlodějem nebo v lepším případě, jak roztomile spinká Vaše miminko, tak i to je možné.

Alfawise domácí kamera

Značka Alfawise přináší na trh bezpečnostní kameru, která Vám uhlídá dům ze všech stran. Kamera má totiž nový sférický tvar. Tato kamera má spoustu úžasných funkcí, které jsme popsali níže.
Alfawise bezpecnostni kamera N816 HD video GearBest

Hlavní rysy

● Rozlišení 1080P, pořizujte vysoce kvalitní a plynulé video
● Infračervené noční vidění, vestavěné 6 ks vysoce výkonných infračervených LED diod pro dosažení noční vzdálenosti 8 – 15 m, takže je jasně vidět v noci
● 360 ° horizontální pohled a 90 ° vertikální pohled
● APP ovládání, sledování a nahrávání
● Citlivá detekce pohybu, rozpoznávání lidského tvaru umělé inteligence, okamžité a přesné zapnutí poplachu. Instalaci vzhůru nohama.
● Inteligentní sledování, otáčení nahoru / dolů doleva / doprava s cílem. Ujistěte se, že nastavený cíl je vždy ve středu
● Podporuje obousměrný zvuk, vestavěný mikrofon a reproduktor
● Formát kódování H.265, šetří více úložného prostoru a zajišťuje kvalitu obrazu.
● Podpora cloudového úložiště a až 128G SD karty (není součástí balení)

Specifikace

  • Aplikace: iCSee
  • Jazyky aplikace: angličtina, němčina a další
  • Čip: SM530
  • Obrazový senzor: 1 / 3,2 palce CMOS
  • Rozlišení: 1080P
  • Úhel natočení: horizontální 0 – 360 stupňů, vertikální 0 – 90 stupňů
  • Úhel objektivu: 110 stupňů
  • Kompatibilní systém: Android 4.3 a iOS 9.0 a vyšší

Vnější materiál fotoaparátu je vyroben z plastu, který poskytuje krásný vzhled zařízení. Tento design fotoaparátu je vodotěsný IP66.

Noční vidění

Trochu víc jsme se zaměřili na noční vidění, protože pokud chcete kameru využívat i jako chůvičku, tak je pro Vás tato funkce hodně důležitá. Díky tomu, že Alfawise bezpečnostní kamera dokáže rozeznat lidskou tvář, tak se vyhnete falešným poplachům např. od větru. Infračervená kamera navíc snímá 8-15 m, což určitě ocení ve větších místnostech v domě.

 

Alfawise bezpecnostni kamera N816 nocni videni GearBest

Fotoaparát

Fotoaparát poskytuje rozlišení 1080 x 720 pixelů a široký úhel 110 stupňů. Kamera také obsahuje duální motor, který poskytuje horizontální pohled 355 stupňů a vertikální pohled 90 stupňů. Kamera ze všech stran chrání váš dům a také chrání vaši rodinu. Fotoaparát pořizuje jasné a ostré obrázky. Fotoaparát je vybaven 2MP a poskytuje AVI video formát. Obsahuje standardy NTSC a PAL. Obrazový senzor kamery je 1 / 3,2 palce CMOS. Snímková frekvence fotoaparátu je 1080 @ 25fp. Kamera se může otáčet jako oko, které automaticky udržuje objektiv připevněný k předem nastavenému cíli a okamžitě tlačí poplachy do aplikace.

Ovládání aplikace 

Tuto kameru ovládá systém APP, takže můžete řídit kameru z chytrého telefonu. S aplikací můžete nahrávat, pořizovat obrázky a sledovat živý stav na obrazovce telefonu. Můžete také zkontrolovat stav svého domova, když nejste doma. APP je iCsee, s kterým můžete snadno ovládat.

Alfawise bezpecnostni kamera N816 sledovani domaciho mazlicka GearBest

Obsah balení

1 x IP kamera, 1 x napájecí kabel, 1 x pytlík šroubů, anglická příručka

Cena

Nová inteligentní bezpečnostní kamera ALFAWISE N816 je k dispozici za super cenu $26,99  tj. cca 678 Kč na GearBest.

 

GearBest kupón jen pro Vás! ★

Alfawise bezpečnostní kamera
Cena:$26.99
Kupón: ALFAWISEN816

 

Pokud není uvedeno u produktu jinak, tak u GearBest platí roční záruka na opravy produktů. Pokud s obchodem GearBest začínáte, tak si přečtěte článek Co je to GearBest a jak tam nakupovat. Z vlastní zkušenosti máme s objednávkami z GearBest lepší zkušenosti, než s některými českými e-shopy.

POZOR: Jak neplatit CLO a DPH na GearBest

GearBest nabízí poštovné, u kterého máte záruku, že nebudete platit žádné poplatky, jako CLO a DPH navíc. Když budete zadávat adresu a vybírat druh poštovného, tak určitě vyberte Priority line a EU EXPRESS

eu express gearbest

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno