Alfawise voděodolná ústní sprcha (irigátor) – recenze GearBest

0
2128

Slyšeli jste už o ústní sprše neboli irigátoru? Zatímco v Americe je to běžná věc, tak u nás se tolik nepoužívá. Přitom si díky ní můžete zlepšit stav zubů i dásní. V tomto článku se dozvíte, jak taková ústní sprcha funguje a proč je dobré ji používat. A také Vám doporučíme jeden model, který jsme sami vyzkoušeli.

Jak ústní sprcha funguje?

Funguje na principu silného proudu vody, který pulsuje několikrát za vteřinu. U některých irigátorů si můžete nastavit i tlak proudu vody. Jedná se o šetrný a efektivní oplach zubů, mezizubních prostor a oblast dásní. Během irigace si namasírujete dásně a získáte pocit skvěle vyčištěných zubů.

Pro koho je určená?

Používat by ji měl každý jako prevenci pro zdravé zuby, ale doporučuje se také lidem s paradontózou, lidem s fixními rovnátky, implantáty s korunkami nebo pod můstky. Pomáhá odstranit zápach z úst nebo krvácení dásní.

Doporučujeme doplněk GearBest STAR – Cenová historie a kupóny, který Vám zobrazí cenovou historii u Vámi vybraného produktu.

Typy ústních sprch

a) Cestovní – velmi praktické řešení, kdy můžete s ústní sprchou nejen cestovat, ale vzít si ji do vany nebo k umyvadlu, jak zrovna potřebujete. Má sice menší nádržku, ale ta by Vám měla vystačit na jedno čištění. Nepotřebujete k jejich použití zásuvku.

b) Stolní – mají větší nádržku na naplnění vody, ale zaberou více místa v koupelně a jste limitování jedním místem, kde máte ústní sprchu zapojenou.

c) Ústní centra – zabírají větší prostor v koupelně, protože obsahují, jak kartáček, tak celou ústní sprchu a nádržkou.

d) Na vodovodní kohoutek – za nás poněkud nepraktické řešení, ale existuje i tato možnost.

TIP: Pokud už doma ústní sprchu máte, tak je to výborný tip na dárek třeba pro rodiče.

Alfawise ústní sprcha z GearBest

Vyzkoušeli jsme za Vás ústní sprchu od značky Alfawise z e-shopu GearBest. Několik let jsme používali stolní ústní sprchu, která ale zabírá dost místa v koupelně a chtělo to už nějaký novější model. Rozhodli jsme se zkusit bezdrátový model Alfawise RIG-JR00002. Hned po první použití jsme byli nadšení! Na čištění zubů používáme kvalitní sonický zubní kartáček, ale i tak zůstávají v mezizubních prostorech nebo za dásněmi zbytky jídla. Takže ještě k tomu používáme ústní sprchu, která zuby dokonale dočistí.

Použití

Jednoduše naplníte nádržku, vyberete si jeden ze 3 režimů:

a) normální – pro denní použití

b) jemný – pro citlivé zuby

c) pulzující – pro masáž dásní a zesílení zubů

trysku vložíte do úst, nasměrujete ji na dásně, nakloníte se nad umyvadlo a tlačítkem na irigátoru spustíte čištění. Pomalu postupujete po linii dásní. Čištění trvá cca 30 sekund. Na vyčištění všech zubů stačí jedna nádržka vody. Ale pokud máte pocit, že potřebujete některé místo propláchnout intenzivněji, tak si během chviličku doplníte nádržku s vodou a můžete výplach zopakovat.

Alfawise Gearbest review recenze ustni sprcha irigator

Co je potřeba vyzvihnout:

 • není potřeba napojení na kabel
 • volba síly proudu vody (3 režimy čištění)
 • vhodné i na cestování
 • rychlé vyčištění mezizubních prostor
 • okamžitě máte lepší pocit v ústech
 • drží se příjemně v ruce
 • voděodolný
 • napájení akumulátorem s velkou kapacitou 1500 mAh.
 • kapacita vodní nádrže je 150 ml
 • nabíjení přes USB ( doba nabíjení 3 h)
 • tlak vody: 45 – 75PSI
 • krásný design
Odkaz na Alfawise ústní sprchu

 

Rozměry a hmotnost

Hmotnost produktu: 0,5800 kg
Velikost produktu (D x Š x V): 8,10 x 7,20 x 21,00 cm / 3,19 x 2,83 x 8,27 palce
Velikost balení (D x Š x V): 27,00 x 13,00 x 10,00 cm / 10,63 x 5,12 x 3,94 palce

Co najdete v balení

3 x standardní tryska, 1 x tryska pro odstraňování plaku, 1 x čisticí hlava jazyka, 1 x plaketa, 1 x nabíjecí kabel, 1 x čínská a anglická příručka

Kde si můžete tento irigátor objednat?

My jsme koupili tento model v e-shopu GearBest za 630 Kč s nabíjením přes USB. V nabídce je ještě trochu dražší verze s nabíjecí stanicí za 790 Kč. Osobně nám více vyhovuje varianta bez nabíjecí stanice, protože se nemají na čem usazovat nečistoty a nezabírá další místo v koupelně.

Můžete se podívat i na další ústní sprchy na GearBest.

S elektronikou na GearBest máme výborné zkušenosti. Více recenzí najdete v sekci elektronika.

 

 

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno