Gearbest slevy 11.11.2019 – informace a tipy k nákupu

0
1834

O společnosti GearBest jste mohli dozvědět již z našich recenzí o elektronice. S nakupováním elektroniky na GearBest máme velmi dobré zkušenosti, a proto jsme se rozhodli Vám připomenout slevy 11.11.2019! V tomto e-shopu se vyplatí nakupovat elektroniku po celý rok a 11.11. je to ještě výhodnější. Výrobky jsou stejné kvality jako u nás, ale za mnohem nižší cenu. Můžete ušetřit až několik tisíc na jednom výrobku. 

Pokud byste si chtěli překontrolovat cenovou historii u daného výrobku, tak použijte doplněk do prohlížeče s názvem GearBest STAR – Cenová historie a kupóny. Díky tomuto doplňku uvidíte jaká byla cena produktu např. před měsícem a jaká je teď. Navíc máte v tomto doplňku k dispozici i speciální slevové kupóny, které se Vám budou při nakupování také hodit.

A teď se pojďme podívat, co si pro nás GearBest připravil pro rok 2019!

Časový harmonogram

GearBest si pro své zákazníky připravil program již od 4.11.-11.11.2019! Už teď můžete získávat spoustu kupónů a bodů!

Podívejte se na přehledný soupis toho, kde můžete získat kupóny a body přímo na GearBest. Tento rok se z Vás stanou hledači pokladů. Poklady jsou ukryté všude na stránkách GearBest. Stačí se pohybovat na e-shopu, poklad se zobrazí a stačí na něj jen kliknout. Zatím jsme vždy získali nějakou odměnu, ať už kupón nebo body.

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale win

11.11.2019 budete mít možnost zatočit si kolem štěstí a vyhrát produkty. Proto v tento určitě přijďte na GearBest a zkuste si zatočit.

Jak můžu využít GearBest body?

Získání bodů na GearBest se opravdu vyplatí. Není to jako u našich obchodníku, kdy body do nekonečna sbíráte, abyste získali nějakou slevu.

Díky nasbíraným bodům můžete:

  1. Nasbírané body použít na snížení ceny produktu
  2. Vyměnit body za kupóny
  3. Vyměnit body za produkt
  4. Vyhrát velkou cenu

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale deals

Kolik už máte nasbíraných bodů uvidíte v sekci My Points. Na detailní popis, jak a za co získáte body se podívejte přímo na GearBest.

body gearbest

 

Co je to Lucky Bag?

Máte rádi překvapení? Tak Lucky Bag je pro Vás jako udělaný! Je to takový záhadný měšec, ve kterém nevíte, co je zabalené uvnitř. Obsah Lucky Bag si tedy nemůžete vybrat. Ale můžete počítat s tím, že jsou uvnitř pouze prémiové produkty. Smyslem Lucky Bag je také to, že za něj zaplatíte nižší cenu, než je opravdová hodnota produktů uvnitř.

GearBest Lucky Bags shopping sale 1111

Jediné, co předem o obsahu měšce víte je kategorie daných produktů. Např. Outdoors, Fitness and Sports.

Inspirace

Na GearBest nakupujeme již dlouho, takže jsme napsali i hodně recenzí na zakoupené zboží. Ty nejlepší produkty najdete na našem webu v kategorii GearBest. Najdete tam recenze např. na robotické vysavače, mobilní telefony, fén, kapesní projektor a další.

Xiaomi

Pokud máte například rádi značku Xiaomi, tak tady je odkaz přímo na tuto značku a jeji akční produkty.

Velkou výhodou nakupování na GearBest je i možnost objednání zboží z evropského skladu. A co to pro Vás znamená? Nebudete na objednávku čekat měsíc a nemusíte platit clo. Z vlastní zkušenosti máte doma např. vysavač do 10-ti dnů službou PPL.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno