6 tipů, jak si koupit svatební šaty na AliExpress

0
3166
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (1 675 hlasů, průměr: 4,99 z 5)
Loading...

Každá z nás má představu o svatbě trochu jinou. Někdo chce skromnou svatbu pouze s rodinou a někdo zase velkou pohádkovou svatbu se stovkami hostů. Díky Aliexpress je možné ušetřit v rozpočtu spoustu peněz a využít je například na líbánky.

Jednou z věcí, na které je možné ušetřit jsou svatební šaty. Půjčení svatebních šatů začíná na částce 4500 Kč a může se vyšplhat až na 16000 Kč. Za tuto cenu byste si pořídila vlastní svatební šaty z Aliexpress. Připravili jsme pro Vás několik tipu, jak vybrat ty správné šaty na Aliexpress.

1. Začněte s výběrem šatů včas

Jak víte, doprava z Číny může v některých případech trvat až 6 týdnů. U svatebních šatů na míru to může trvat i déle, proto si je začněte vybírat včas. Jelikož nebudete mít možnost si šaty vyzkoušet, jako tomu je běžně v salónu, tak Vám alespoň zůstane časový prostor na případné úpravy.

★ Výběr nejlepších svatebních šatů 

Na našich stránkách najdete výběr nejlepších svatebních šatů a ověřených prodejců. Podívejte se do sekce Svatební šaty.

2. Vánoce a Čínský nový rok

Jestli už máte zkušenosti s nakupováním v Číne, tak jste určitě zaznamenali, že před Vánoci a během svátků jsou dodací lhůty delší. V tomto období je totiž na Aliexpress zvýšený počet objednávek. Často je ale zpoždění balíčku způsobeno i Českou poštou, která nestíhá balíčky doručovat. Proto si naplánujte objednávku opravdu včas. Dále byste měli vědět, že v Číně slaví Čínský nový rok. Čínský nový rok (ČNR) začíná každý rok jinak, proto si přečtěte aktuální článek na toto téma. V tomto období jsou všechny továrny zavřené a prodejci téměř nekomunikují.

Čínský nový rok

3. Naučte se správnou terminologii

Výběr svatebních šatů může být někdy oříšek. Musíte se naučit novou terminologii, jako jsou různé barvy, typy látek nebo střihy. Pokud budete vědět, co hledáte, tak se Vám bude i jednodušeji nakupovat.

wedding dress grown colors materials

4. Nakupujte pouze u ověřených prodejců

Na co byste se měli zaměřit při výběru prodejce jsme shrnuli v návodu Jak vybrat prodejce a vyhnout se podvodníkům. Zjednodušeně řečeno je potřeba se dívat na počet objednávek daných šatů, počet hvězdiček a samotné hodnocení prodejce.

5. Přečtěte si recenze a komentáře

‍Recenze od ostatních nakupujících jsou jednou z nejlepších referencí, zda šaty koupit nebo ne. Nakupující nemají důvod Vám lhát, takže napíší opravdu, co si o šatech myslí. Na recenze se můžete podívat přímo na webu www.AliRecenze.cz nebo na Aliexpress v sekci feedback.

Recenze z portálu www.AliRecenze.cz vypadá například takto.

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti 2

 

Hodnocení přímo u šatů prodejce vypadá takto.

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti 3

 

6. Objednejte si šaty šité na míru

Bojíte se, že Vám nesednou klasické konfekční velikosti? Tak už se bát nemusíte, protože na Aliexpress si můžete objednat i svatební šaty na míru. Při výběru stačí kliknout na Custom Size.

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti na miru 6

 

‍Potom se Vám zobrazí tato tabulka, kde své míry vyplníte. Samozřejmě buďte vždy v kontaktu s prodejcem a případně mu zašlete i fotografii své postavy.

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti na miru 4

★ Správná velikost šatů ★ 

Při výběru velikosti šatů doporučujeme přečíst návod Jak vybrat správnou velikost oblečení a bot

Jen pro zajímavost jsme Vám našli kolik by stálo půjčení nebo koupě svatebních šatů ze salónu v Praze. Na Aliexpress koupíte nejlevnější svatební šaty i za 1000 Kč. Záleží jen na tom jak velký rozpočet na svatbu máte.
Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti

Bonusový TIP: Nakupte šaty i pro družičky

Nejen, že si na Aliexpress koupíte svatební šaty, ale zároveň tam můžete pořídit šaty i pro Vaše družičky. Za 300 Kč jim pořídíte luxusní šaty, které jim zůstanou jako památka na Váš slavnostní den. Pro ukázku jsme vybrali naše oblíbené. Tyto šaty se totiž dají nosit na několik způsobů, takže jsou vhodné pro různé typy postav. Na větší výběr šatů se podívejte do sekce Večerní šaty.

 

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti 6

 

Na fotografii níže se můžete inspirovat barvami šatů nebo různým uvázáním. Každá družička může mít vlastní styl uvázání, aby podpořila křivky své postavy.

Svatebni saty Aliexpress nakupovani zkusenosti 5

 

Na Aliexpress si pořídíte i různé svatební dekorace za pár korun. Na další tipy se podívejte do článku Vaše svatba snů s Aliexpress. Budeme rádi pokud se s námi podělíte o Vaše zkušenosti s nákupem svatebních šatů v Číně. Napište je buď do komentáře pod článek nebo přímo do diskuze na www.AliRecenze.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno