32 – Ukončení sporu/reklamace a průběh vrácení peněz

6. Spor je ukončený

Po uzavření sporu budete mít u zboží napsáno Dispute Finished. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, tak můžete kontaktovat Aliexpress přes Dispute Survey. Svůj názor musíte vyjádřit do 7-mi dnů.

otevreni-sporu-reklamace-vraceni-penez-open-dispute-aliexpress-8

Na časové ose se můžete podívat, jak probíhal Váš spor. Tento spor trval maximální dobu. Začal 18.8.2016 a konečné rozhodnutí padlo 8.9.2016. Běžně však spor trvá kratší dobu. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že spor může být vyřešený i během jednoho dne. V takovém případě musíte mít kvalitní důkazy a komunikativního prodejce.

 

otevreni-sporu-reklamace-open-dispute-aliexpress-1

 

Doporučujeme také článek Nejprodávanější dámské zimní bundy nebo Celní řízení a zadržená zásilka z Číny / USA (Česká pošta).

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

Nutná pomůcka každého nakupujícího na Aliexpress. Ušetří Vám totiž spoustu peněz. Co všechno umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA


Stránky: 1 2Leave a Reply

Aliexpress česky a nakupování v číne, recenze, zkušenosti


Více:
18 – Zrušená objednávka prodejcem a postup vrácení peněz z Aliexpress (Cancelled order)

Objednali jste si zboží z Aliexpress, ale objednávka byla prodejcem zrušena. Ukážu Vám email, který Vám v takovém případě dorazí....

Zavřít