32 – Ukončení sporu/reklamace a průběh vrácení peněz

Autor: Český Aliexpress
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

6. Spor je ukončený

Po uzavření sporu budete mít u zboží napsáno Dispute Finished. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, tak můžete kontaktovat Aliexpress přes Dispute Survey. Svůj názor musíte vyjádřit do 7-mi dnů.

otevreni-sporu-reklamace-vraceni-penez-open-dispute-aliexpress-8

Na časové ose se můžete podívat, jak probíhal Váš spor. Tento spor trval maximální dobu. Začal 18.8.2016 a konečné rozhodnutí padlo 8.9.2016. Běžně však spor trvá kratší dobu. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že spor může být vyřešený i během jednoho dne. V takovém případě musíte mít kvalitní důkazy a komunikativního prodejce.

 

otevreni-sporu-reklamace-open-dispute-aliexpress-1

 

Doporučujeme také článek Nejprodávanější dámské zimní bundy nebo Celní řízení a zadržená zásilka z Číny / USA (Česká pošta).

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


Stránky: 1 2


Zapojit se do diskuze

ČESKÝ ALIEXPRESS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
    Více:
    Plastova dekorace umele kytky titulka final
    Tulipány, růže,dekorace a jiné umělé květiny z Aliexpress

    Venku je ještě zima, ale Vy už byste uvítali jaro. Přemýšlíte jaká dekorace by Vám oteplila domov? Vybrali jsme pro Vás...

    Zavřít