07 – Jak nastavit dodací adresu na Aliexpress

1
5075

Dodací adresu a její nastavení si ukážeme právě v tomto článku a videu

 

 

Přihlášení na Aliexpress a přidání nové adresy

Nejprve se přihlašte pod svůj účet. Pak klikněte na MyAliexpress a načte se Vám nová stránka. Po levé straně na klikněte na Shipping Address a dále pak na Add (přidat).

 

Jak správně vyplnit dodací adresu

Do políčka Contact name vyplňte své jméno, bez háčků a čárek. Potom vyberte Country Czech republic. Do kolonky Street adress napišete svoji ulici a číslo popisné. Do kolonky City vyplňte město, do State vyplňte Czech republic, kolonka ZIP je určena pro poštovní směrovací číslo. Vyplňte telefonní kontakt, do country code napište předvolbu 420, Area code předčíslí operátora 777, do local number napište zbytek čísla. A teď už jen stačí potvrdit nastavení.

Pokud budete využívat více dodacích adres, tak pomocí Add můžete přidat stejným způsobem další dodací adresu 🙂

 

aliexpress Jak si nastavit nebo zmenit dodací adresu na Aliexpress

 

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

 

Databáze odpovědí Aliexpress

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno