07 – Jak nastavit dodací adresu na Aliexpress

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 1 433 , Průměr: 4,90)

Dodací adresu a její nastavení si ukážeme právě v tomto článku a videu

 

 

Přihlášení na Aliexpress a přidání nové adresy

Nejprve se přihlašte pod svůj účet. Pak klikněte na MyAliexpress a načte se Vám nová stránka. Po levé straně na klikněte na Shipping Address a dále pak na Add (přidat).

 

Jak správně vyplnit dodací adresu

Do políčka Contact name vyplňte své jméno, bez háčků a čárek. Potom vyberte Country Czech republic. Do kolonky Street adress napišete svoji ulici a číslo popisné. Do kolonky City vyplňte město, do State vyplňte Czech republic, kolonka ZIP je určena pro poštovní směrovací číslo. Vyplňte telefonní kontakt, do country code napište předvolbu 420, Area code předčíslí operátora 777, do local number napište zbytek čísla. A teď už jen stačí potvrdit nastavení.

Pokud budete využívat více dodacích adres, tak pomocí Add můžete přidat stejným způsobem další dodací adresu 🙂

 

aliexpress Jak si nastavit nebo zmenit dodací adresu na Aliexpress

 

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
kosmetika-dekorativni-z-Aliexpress
Dekorativní kosmetika z Aliexpress – zkušenosti, rady a tipy

Všimla jsem si, že když se například na stránce Ali - Reálne fotky řeší kosmetika, tak jsou někteří zásadně proti. Proto...

Zavřít