18 – Zrušená objednávka a postup vrácení peněz – Cancelled order

Autor: Ivetka
Pátek, 11 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 290 , Průměr: 4,90)

Objednali jste si zboží z Aliexpress, ale objednávka byla prodejcem zrušena. Ukážu Vám email, který Vám v takovém případě dorazí. Dozvíte se v něm, kdy a jak Vám budou peníze vráceny a proč byla objednávka zrušena.

 

 

Zpráva o zrušení objednávky

Informaci o zrušení Vaší objednávky dostanete do emailu. Objednávka byla zrušena, protože prodejce není v tuto chvíli schopný doručit požadované zboží. Peníze Vám budou vráceny hned jakmile to bude možné. Vaši platbu byste měli obdržet během 7-10 pracovních dnů. Zkontrolujte si svůj bankovní účet, ze kterého jste danou objednávku platili. Situace, že by prodejce zrušil objednávku by neměla nastávat tak často. Obvykle Vás prodejce kontaktuje přes zprávu a nabídne Vám jiné zboží. Třeba zrovna nemá skladem barvu nebo velikost, kterou jste si vybrali. Může se stát, že Vám navrhne prodloužení času pro přípravu objednávky. Potom už je to na Vás jestli budete souchlasit nebo ne.

Zruseni objednavky prodejcem

 

Kontrola objednávky na Aliexpress

Do zrušené objednávky na Aliexpress se dostanete kliknutím na číslo objednávky v emailu. Nebo jste přihlášení na Aliexpress a kliknete na My orders. Potom vyplníte číslo Vaší objednávky do Order Number. Až se Vám zobrazí daná objednávka, tak kliknete na View detail. V záhlaví objednávky uvidíte status Closed a informaci, že prodejce nedoručil zboží.

 

Zruseni objednavky vrácení peněz

 

Vrácení peněz 

V záložce Financials se můžete podívat na stav vývoje vrácení Vašich peněz. Vidíte, zde produkt, zaplacenou částku a oranžovou linku, která zobrazuje proces vrácení platby.

  • první puntík Waiting Refund znamená čekání na vrácení peněz
  • druhý puntík Refund Processing vrácení peněz probíhá
  • třetí puntík Refund peníze byly odeslány.

U každého puntíku vidíte datum, kdy ke změně stavu došlo. Než se peníze odešlou, tak je puntík bez data a šedý. Jakmile jsou peníze odeslány, tak byste je měli obdržet do 3-15 -ti pracovních dnů. Vrácená platba bude u dne, kdy jste platbu za objednávku provedli. Platba obvykle přijde během 2 dnů. Pokud by však nepřišla ani po 15 -ti pracovních dnech, obraťte se na zákaznický tým Aliexpress o prošetření vrácení peněz.

 

Zruseni objednavky prodejcem 3

 

Určitě se podívejte na další články o nakupování na Aliexpress, mohly by Vás například zajímat 8 mýtů o nakupování na Aliexpress nebo Seznam nejlepších prodejců z Aliexpress.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
overeni pri přihlašování do aliexpress 3
27 – Nové ověření při přihlašování na Aliexpress – Verification Code

V poslední době přibylo hodně dotazů ohledně přihlašování na účet Aliexpress. Někteří z Vás si dokonce mysleli, že Vám Aliexpress...

Zavřít