22 – Jak eskalovat spor na Aliexpress

1
1648

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdičky (2 544 hlasů, průměr: 4,90 z 5)

Loading...

Z důvodů změny vzhledu stránky Aliexpress jsme udělali nový článek na vrácení peněz ze sporu  a eskalace sporu na Aliexpress. Přejděte prosím na tento nový článek -> 63. Odvolání a nesouhlas s výsledkem reklamace na Aliexpress – Eskalace sporu


Otevřeli jste spor, ale nesouhlasíte s rozhodnutím prodejce. Další možností, jak získat své peníze zpět je eskalovat spor. Ve sporu, který jsem vedla jsem si koupila kabelku, která smrděla. Otevřela jsem spor a prodejce mi nabídl, že mi vrátí 1 dolar. S jeho rozhodnutím jsem nesouhlasila a rozhodla jsem se eskalovat spor.

Probíhající spor

Níže vidíte jak vypadá probíhající spor. Refung amout je částka, kterou mi prodejce nabídl vrátit. Já jsem nesouhlasila, takže status objednávky je Awaiting Acceptance of Seller`s Solution – čeká se na rozhodnutí prodejce. Pokud však nechcete čekat klikněte na Escalate Dispute.

Jak eskalovat spor na Aliexpress

Detail sporu

Pokud nebudete souhlasit s návrhem prodejce, než vyprší časová míra, tak bude spor eskalován automaticky. Pro přijetí návrhu prodejce klikněte na Accept. Úpravu provedete přes tlačítko Modify. Pokud byste z nějakého důvodu chtěli spor zrušit, tak kliknete na Cancel Dispute. Například jste se dohodli s prodejcem na jiném vyrovnání. Já jsem se rozhodla spor eskalovat, takže kliknu na Escalate Dispute.

Jak eskalovat spor na Aliexpress 2

Eskalování sporu

Po kliknutí na Escalate Dispute Vám vyskočí tato hláška. Aliexpress se Vás ptá jestli jste si jistí, že chcete eskalovat spor. Ujistěte se, že jste nahráli ke sporu dostatek důkazů. Pokud máte nějaké nové fotografie nebo důkazy, tak spor ještě neeskalujte a upravte ho v sekci Modify. Berte prosím na vědomí, že jakmile jednou dáte spor eskalovat, tak výsledné rozhodnutí bude záviset na podkladech, které jste Aliexpress poskytli. Víte, že můžete ke sporu připojit i video nahrávku.

Jak eskalovat spor na Aliexpress 3

I přes eskalování sporu jsem dostala pouze 1 dolar zpět. Kabelka naštěstí potom přestala smrdět, takže jsem spokojená. Prodejce mi navíc nabídl slevu na příští nákup.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno