34 – Jak vyhledat a poslat odkaz na zboží z aplikace Aliexpress

0
1689


Tento návod je určený hlavně uživatelům, kteří používají mobilní aplikaci  nebo ji chtějí používat. Pokud patříte do druhé skupiny lidí, tak si mobilní aplikaci na instalujte podle návodu  03 – Mobilní aplikace Aliexpress . Najdete tam i malý přehled, co v aplikaci můžete vidět a jak ji používat.

My se teď, ale podíváme na to, jak vyhledat a poslat odkaz na zboží z mobilní aplikace.

1.Najděte si hledané zboží

Když si otevřete aplikaci Aliexpress, tak si vyhledejte zboží, které chcete s někým sdílet.

jak-sdilet-odkaz-link-z-aplikace-aliexpress-1

2.Vyberte, co chcete sdílet

My jsme napsali do vyhledávacího okna slovo dress a zobrazily se nám tyto šaty. Představte si, že chcete sdílet na sociální síti ty druhé šaty. Klikněte na ně. 

jak-sdilet-odkaz-link-z-aplikace-aliexpress-4

3. Sdílení odkazu

Šaty se Vám po kliknutí otevřely. Všimněte si kam míří červená šipka. Pokud tedy chcete šaty sdílet, tak klikněte na symbol, na který ukazuje červená šipka.

jak-sdilet-odkaz-link-z-aplikace-aliexpress-2

4. Jakou formou chcete odkaz sdílet?

Zobrazí se Vám tato nabídka různých ikonek. Můžete si vybrat jakou formou budete šaty sdílet. Můžete je sdílet na Facebook, poslat do zpráv Vaší kamarádce nebo poslat odkaz na email. To už záleží jen na Vás. Až si vyberete jakou formou chcete odkaz na šaty sdílet, tak klikněte na vybranou ikonu a potvrďte.

jak-sdilet-odkaz-link-z-aplikace-aliexpress-3

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno