39. Historie a srovnávač cen na Aliexpress

Autor: Český Aliexpress
Čtvrtek, 7 Červen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 12 464 , Průměr: 4,97)

Ať už jste zkušený nakupující nebo s Aliexpress právě začínáte, tak tento doplněk do Vašeho prohlížeče prostě musíte mít.

Níže jsme pro Vás všechny funkce detailně popsali a už je jen na Vás, kterou z nich budete využívat. Jednotlivé funkce si totiž můžete libovolně zapínat a vypínat. Sami uvidíte, že se Vám tento doplněk bude opravdu hodit. Je jednoduchý a přehledný. A navíc ZDARMA! Pokud se Vám aplikace líbí, tak ji ohodnoťte v Google Store 5 hvězdičkami. A teď už se na to jdeme podívat!

 

PŘIDEJ DOPLNĚK DO CHROME

 

PŘIDEJ DOPLNĚK DO OPERA

 

PŘIDEJ DOPLNĚK DO MOZILLA FIREFOX

 

Všechny funkce doplňku AliSuperstar

 

A teď se podíváme na jednotlivé funkce doplňku. Otevřete si stránky Aliexpress.com a najděte si jakýkoliv produkt, který Vás zajímá. Například zde.


Zobrazení cen v korunách

Díky této aplikaci se Vám budou automaticky přepočítávat ceny do českých korun dle aktuálního kurzu ČNB. Přímo na stránkách Aliexpress uvidíte cenu v dolarech a cenu v českých korunách.


Cenová historie

Jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto doplňku je, že Vám zobrazuje cenovou historii zboží, které si právě prohlížíte. Na přehledném grafu vidíte, v jakém rozmezí se ceny pohybovaly. Uvedu příklad toho, jak Vám tato funkce pomůže ušetřit peníze. Na příkladu výše vidíte, že šaty se v současné době prodávají za 8.21 dolarů, ale díky této aplikaci také vidíte, že už je prodejce prodával i za 7.11 dolarů. Když si myší najedete na graf, tak se Vám zobrazí cena i datum, za jakou cenu se šaty prodávaly. Pokud tedy nepotřebujete šaty objednat hned, tak víte, že když si počkáte, tak si šaty můžete koupit později třeba levněji. Nebo se můžete porozhlédnout po jiném prodejci, ale k tomu si povíme více níže.


Hodnocení prodejce

Z našich návodů a diskuzí už víte, že se vyplatí nakupovat u ověřených prodejců. Ale jak máte takového prodejce rychle poznat? Po nainstalování tohoto doplňku do počítače uvidíte u každého zboží obrázek smajlíka s výpisem těch hlavních negativních a pozitivních faktů o prodejci. Pokud je smajlík zelený, tak je tento prodejce v pořádku a po uvážení dalších faktorů, jako je cena a feedback u něj doporučujeme nakupovat. Informace o prodejci jsou přímo ze stránek Aliexpress. U žlutého a červeného smajlíka byl u prodejce nějaký problém. Ostatní puntíky nebudou svítit zeleně, ale buď žlutě nebo červeně. V takovém případě zkuste zboží vyhledat u jiného prodejce. Červený puntík může prodejce dostat i za to, že je u Aliexpress zaregistrovaný pouze krátkou dobu. Zobrazované údaje se vztahují pouze k prodejci. Ne, ke konkrétnímu zboží.

 


Vyhledání levnějšího zboží

Vybrali jste si zboží, ale chcete se přesvědčit, že je to opravdu ta nejlepší cena, za kterou můžete produkt v současné době koupit? Použijte k vyhledávání chytrou lupu, která Vám najdete stejné zboží u jiných prodejců. Zobrazí se Vám cena, počet objednávek a hodnocení prodejce. Může se stát, že najdete stejný produkt za mnohem nižší cenu nebo se naopak přesvědčíte o tom, že ta vaše cena je v pořádku. Tato vychytávka v kombinaci s cenovou historií zboží Vám ušetří nemalé peníze.

 

 


Vyhledávání dle obrázku

Zahlédli jste někde na internetu zboží, které byste si chtěli koupit, ale chcete si ověřit jestli ho neprodávají i na Aliexpress? Kliknutím pravým tlačítkem myši na libovolný obrázek na internetu můžete najít stejné nebo podobné produkty na Aliexpress.


Komentáře přímo na Aliexpress

Všichni, kteří budou mít nainstalovanou aplikaci v prohlížeči, můžou zboží komentovat přímo na Aliexpress. Všechny příspěvky budou na jednom místě a nebudete je muset vyhledávat v různých skupinkách na Facebooku či v jiných diskuzích.

 


Co když chci využívat jen část doplňku?

Pokud by Vás některá z výše uvedených funkcí nezajímala a chtěli byste ji vypnout, tak klikněte na ikonku oranžové hvězdičky ve Vašem prohlížeči a po zobrazení nabídky klikněte na znak nastavení. Zobrazí se Vám nastavení doplňku. Funkce, která je zapnutá je označená hvězdičkou. Pokud ji chcete vypnout, tak stačí kliknout na hvězdičku a dát obnovit stránku (F5).

 


Další funkce

Obsluha účtu na Aliexpress 

Tento doplněk nabízí mnoho dalších funkcí, které určitě při nakupování na Aliexpress oceníte. Když kliknete na logo oranžové hvězdičky v pravém horním rohu Vašeho prohlížeče, tak se Vám zobrazí následující nabídka. K dispozici máte rychlé vyhledávací políčko. Náhled na Váš nákupní košík nebo objednávky a další. Nemusíte otevírat stránky Aliexpress, ale prokliknete se na ně přímo přes tento doplněk.

 


Značkové zboží

Pokud rádi objednáváte značkové zboží z Aliexpress, tak si můžete vyhledat odkazy na skryté prodeje přes kliknutí na Vyhledat značkové zboží na Aliexpress. Potom už stačí kliknout na Vámi hledanou značku.


Návody

Ti, kteří s Aliexpress začínají, tak určitě ocení přehledné seřazení návodů k nakupování na Aliexpress. Dále se můžete podívat do diskuze, na zajímavé články nebo inzerci, a to vše samozřejmě o Aliexpress.


Sledování balíčku

Všechny funkce doplňku slouží k tomu, aby Vám ušetřily čas a peníze. Proto v aplikaci najdete také kolonku na vyhledávání Vašeho balíčku. Stačí pouze vyplnit sledovací číslo k Vaší objednávce a budete automaticky přesměrováni na stránky určené pro sledování balíčku.  Tam už nic vyplňovat nemusíte, pouze se Vám zobrazí, kde se Váš balíček nachází.

  1. obr.: Sledovací číslo vyplňte tam, kde míří červená šipka.
  2. obr.: Informace o Vaší zásilce

 

 

 


Ochranná lhůta – v přípravě

Určitě se Vám to už někdy stalo. Balíček nedorazil, ale Vy jste si zapomněli prodloužit ochrannou lhůtu nebo otevřít spor. S tímto chytrým doplňkem ve Vašem prohlížeči se Vám tohle už nestane. Aplikace Vás automaticky upozorní na blížící se konec ochranné lhůty u jednotlivých objednávek. Nemůže se Vám stát, že prošvihnete možnost otevřít spor a tím pádem nepřijdete o peníze. Na této funkci ještě stále pracujeme.

Pokud se Vám alespoň jedna z těchto funkcí líbí, tak si tento doplněk nainstalujte do svého prohlížeče přes tento odkaz:

nebo přímo na stránkách AliSuperstar.com.

 

Instalace pro CHROME

Nejprve si doplněk do vašeho prohlížeče nainstalujte přes www.AliSuperstar.cz. Instalace zabere pár kliků myší.

 

1.Klikněte zde na INSTALUJ DOPLNĚK ZDARMA

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

 

2. Budete přesměrováni do prohlížeče, kde kliknete na PŘIDAT DO CHROMU

 

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

 

3. Zobrazí se Vám toto okno, kde kliknete na Přidat rozšíření. Následně se Vám zobrazí hláška, že do prohlížeče Chrome bylo přidáno rozšíření Aliexpress SuperStar. Od tohoto okamžiku můžete tento doplněk začít používat.

 

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

 

Aliexpress Superstar srovnavac cen 5

Instalace trvá několik vteřin a zvládne to úplně každý. Po instalaci se Vám v pravé horní liště prohlížeče zobrazí červeno-oranžové logo s hvězdičkou. To znamená, že instalaci máte úspěšně za sebou a můžete aplikaci začít používat. Přejděte na stránku Aliexpress a podívejte se, co vše máte nyní k dispozici. Doufám, že jste alespoň z poloviny nadšení jako my 🙂

 


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. FB komentáře pro každý produkt

7. Odkazy na značkové zboží

8. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
Jak koupit vybrat svatebni saty z Aliexpress wedding dress CZ
6 tipů, jak si koupit svatební šaty na AliExpress

Každá z nás má představu o svatbě trochu jinou. Někdo chce skromnou svatbu pouze s rodinou a někdo zase velkou...

Zavřít